Vandens maišytuvai virtuvėje yra vieni iš pagrindinių įrenginių, kuriais naudojamės daugybę kartų per dieną, tad itin svarbu, jog pasirinktas gaminys atitiktų visus lūkesčius ir būtų visapusiškai patogus. Tad jeigu ketinate pakeisti šią virtuvės prekę ir svarstote, kuris vandens maišytuvas būtų patogiausias, siūlome atkreipti dėmesį į šiuos variantus.

Sensoriniai vandens maišytuvai. Šiuo metu tai vieni patogiausių virtuvei skirtų maišytuvų – tiek kalbant apie montavimą, tiek apie naudojimąsi. Tokį įrenginį galima pritaikyti prie bet kokios kriauklės, o kadangi jis veikia su elementais, nereikia rūpintis ir elektros įvadu, todėl tikrai neužtruksite su pajungimo darbais.

Pagrindinis sensorinių vandens maišytuvų privalumas yra tai, jog jie įsijungia vienu prisilietimu – tai reiškia, vandens srovę įmanoma paleisti visiškai nesutepant svirtelės. Toks variantas ypač tinka tiems, kurie daugiau laiko praleidžia virtuvėje.

Vandens maišytuvai, turintys ištraukiamą žarną. Tai itin patogūs ir kompaktiški įrenginiai, kurie užtikrins, kad indų plovimas ar kiti vandens reikalaujantys darbai būtų atliekami kaip įmanoma efektyviau. Žarnelė pravers valant kriauklę, pripildant puodus vandeniu ar plaunant daržoves, todėl buities užduotys taps kur kas paprastesnės.

Be to, toks vandens maišytuvas neužims daugiau vietos nei kiti modeliai, todėl jį galima rinktis ir mažesnėms erdvėms. Tiek šie, tiek kiti patogūs virtuvės vandens maišytuvai parduodami Arsan.lt el. parduotuvėje.

Jūsų namams pritaikytas dydis. Vandens maišytuvas patogus bus tik tuomet, jei jis atitiks Jūsų kriauklės dydį. Pavyzdžiui, jei naudojate plautuvę su dviem dubenimis, Jums ypač tiks 360 laipsnių kampu besisukantis maišytuvas ar bent jau panašus variantas.

Labai svarbu atkreipti dėmesį ir į snapo aukštį – ypač tais atvejais, kai Jūsų kriauklė nėra itin gili. Komfortas bus užtikrintas tik tuomet, jei po maišytuvu lengvai galėsite pakišti plaunamus indus ar produktus, todėl tikrai nesuklysite paskyrę papildomo laiko tikslesniems matmenų paskaičiavimams.

Mažiau priežiūros reikalaujantys įrenginiai. Vandens maišytuvas gali labai greitai būti išpurvintas, todėl siekiant komforto, svarbu pasirinkti lengviau valomas medžiagas – taip šį darbą pavyks atlikti kur kas greičiau. Dažniausiai patariama rinktis nerūdijančiu plienu ar chromu padengtus įrenginius, ant kurių sunkiau kaupiasi nešvarumai, tačiau pavyks surasti ir daugiau kokybiškų prekių.

Apsvarstę visus šiuos aspektus ir susipažinę su keliais patogiausiais modeliais, turėtumėte pakankamai lengvai nuspręsti, kuris vandens maišytuvas labiausiai tinka Jums. Svarbiausia, kad jis pateisintų asmeninius lūkesčius – tik tuomet pavyks mėgautis pagrindiniais jų privalumais!