Potinkinės dušo sistemos suteikia galimybę sukurti ypač dailų kambario interjerą, kadangi visos konstrukcinės detalės paslepiamos sienoje ir bendras vaizdas atrodo itin estetiškai. Nusprendus montuoti tokį variantą, reikia pasirinkti atitinkamą maišytuvą ir kitas šios sistemos dalis, tarp kurių yra ir potinkinės dušo galvos. Visas šias detales galima įsigyti bendrame komplekte, tačiau jeigu nusprendėte kiekvieną iš jų rinktis atskirai, turėtumėte atkreipti dėmesį į tam tikrus aspektus.

Daugiausiai komplimentų potinkinės dušo galvutės susilaukia dėl patrauklaus dizaino – jos atrodo dailiai ir tuo pačiu leidžia išvengti didesnių struktūrų, todėl nereikia apkrauti kambario vizualiai erdvę mažinančiomis detalėmis. Taip pat svarbu tai, kad pasirinkus tokią sistemą, nereikia atsisakyti jokių įprastų variantų privalumų – kaip ir kitos dušo galvutės, šie gaminiai skiriasi savo dydžiu, formomis ir vandens srovių tipais.

Tad šiuo atveju, rinkdamiesi tinkamiausią variantą, turėtumėte įvertinti savo poreikius ir prausimosi įpročius – jeigu dažniausiai neturite galimybės pasimėgauti ilgomis maudynėmis duše, Jums užteks ir paprastesnio varianto, tačiau jeigu skiriate daugiau dėmesio relaksacijai, Jums neabejotinai pravers potinkinė dušo galvutė, galinti pasiūlyti lietaus ar malonaus masažo vandens sroves. Svarbus ir kainos klausimas – funkcionalesni variantai dažniausiai yra šiek tiek brangesni, o didesnės jų galvutės taip pat sunaudoja daugiau vandens sąnaudų, tačiau tikrai pavyks surasti optimaliausią variantą.

Atkreipkite dėmesį, kad šie gaminiai gali būti tvirtinami iš sienos ar lubų – šis pasirinkimas priklausys nuo Jūsų įpročių ir būsimo dušo kabinos išplanavimo, tad sunku būtų įvertinti, kuris iš jų labiau pateisintų visus lūkesčius. Tačiau bet kuriuo atveju liksite patenkinti potinkinės dušo sistemos privalumais, o tinkamai pasirinkta dušo galva užtikrins, kad maudymosi procesas kasdien teiktų tik pačias geriausias emocijas.