Vonios kambarys dažniausiai įsivaizduojamas kaip ramybės ir atsipalaidavimo oazė, todėl šioje patalpoje vis dar labiausiai mėgstami švelnūs ir pasteliniai atspalviai. Vis dėlto, tie, kurie nori sukurti originalų interjerą, vis dažniau atkreipia dėmesį į išskirtinius variantus, tarp kurių atsiduria ir spalvotos vonios – kokiais atvejais verta rinktis šiuos gaminius?

Daugelis sutiktų su mintimi, kad dominuojantys tos pačios spalvos atspalviai leidžia sukurti vientisą stilių, tačiau tuo pačiu atrodo šiek tiek nuobodžiai. Tam, kad būtų galima išvengti tokio galutinio rezultato, rekomenduojama įtraukti vieną ar kelis ryškesnius akcentus, tad kodėl vienu iš jų negalėtų tapti ir spalvota vonia? Toks pasirinkimas tikrai pagyvins vonios interjerą, tačiau vonios kambarys tikrai nepraras savo žavesio – ypač tuomet, jeigu kiti baldai ir detalės bus pakankamai blankūs. 

Be to, spalvotų vonių gamintojai siūlo daugybę skirtingų atspalvių pasirinkimų, tad priklausomai nuo poreikių, galėsite išsirinkti Jums labiausiai tinkančią ir patinkančią spalvą. Patiems drąsiausiems rekomenduojami itin ryškūs atspalviai, vonios kambariui suteikiantys gyvybingumo ir žaismingumo, tuo tarpu ieškantiems unikalių, tačiau ne tokių drąsių sprendimų, turėtų patikti granitiniai atspalviai – toks variantas tiesiog spinduliuoja elegancija, tad Jūsų vonios kambarys išliks subtilus ir žavingas. Variantų surasite ir daugiau, tačiau nepamirškite atkreipti dėmesį ir į kitas patalpos detalės – ypač tuomet, jeigu kambaryje yra ne vienas ryškus elementas.

Taigi pagrindinis spalvotų vonių privalumas yra galimybė sukurti unikaliai atrodantį vonios kambario interjerą, o jeigu rinksitės patikimų gamintojų siūlomus gaminius, toks Jūsų sprendimas trauks visų dėmesį ne vienerius metus. Tad jeigu ieškote šiuolaikiškų sprendimų, kaip sukurti gyvybe alsuojančią vonios erdvę, vertėtų iš arčiau susipažinti su spalvotų vonių asortimentu – jame tikrai atrasite ne vieną įspūdingai atrodantį variantą.