Šiais metais tarp populiariausių vonios sprendimų minimas ir tamsus vonios kambario interjeras – nors toks variantas mažesnėms erdvėms rekomenduojamas rečiau, visgi, subtiliai naudojama, juoda spalva gali būti tokia pat universali kaip ir balta. Kaip ją pritaikyti savo namams?

Tamsaus interjero privalumai

Pasirinkus tokius atspalvius, galima sukurti itin elegantišką ir praktišką patalpą – juodi akcentai visuomet bus pastebimi, todėl pavyks išvengti monotonijos. O jei pasirinksite aukštos kokybės gaminius, jie bus tokie pat ilgaamžiški kaip ir šviesesnių atspalvių įranga ar baldai.

Juodų sprendimų trūkumai

Dulkės ir kiti nešvarumai ant tamsių paviršių bus kur kas lengviau pastebimi, o jei juodų detalių bus per daug, kambarys gali atrodyti gerokai mažesnis ir pernelyg niūrus. Būtent dėl šios priežasties vertėtų kruopščiai derinti detales – tuomet tokių nesklandumų pavyks išvengti.

Lengvai pritaikomos idėjos

1. Tamsūs aksesuarai. Toks variantas ypač tinka tiems, kurie neplanuoja didesnių remonto darbų ar nesiryžta įtraukti daugiau juodos spalvos atspalvių. Tamsios vonios lentynėlės, skysto muilo dozatoriai ar kiti panašūs gaminiai suteiks dar daugiau žavesio ir dar labiau atskleis kitas interjere vyraujančias spalvas.

2. Juodos ir baltos kombinacija. Pasirinkę tokį sprendimą, sukursite itin originalų, kontrastingą interjerą – toks vaizdas kambaryje tikrai greit nepabos. Lengviausia tokį stilių atskleisti naudojant baldų komplektus, pavyzdžiui, derinant baltus baldus su juodu stalviršiu arba atvirkščiai. Lygiai taip pat galite miksuoti ir aksesuarus ar netgi vonios įrangą.

3. Tamsi pagrindinė ir smulkesnė vonios įranga. Jei ketinate keisti vonios įrenginius, tikrai vertėtų pagalvoti apie tamsesnius atspalvius – tokie sprendimai visuomet atrodo prabangiai. Juodi tualetai, vonios, vandens maišytuvai – tai tik keletas populiariausių gaminių, todėl šiuo atveju turėsite itin didelę pasirinkimo laisvę. Daug juodų ir kitų tamsių atspalvių prekių rasite Arsan.lt el. parduotuvėje.

4. Vonios baldai. Tai vienas populiariausių sprendimų norint į interjerą įtraukti juodą spalvą ar jos kombinaciją su baltais atspalviais. Praustuvo spintelės, lentynos, šoninės spintelės – dabar praktiškai bet kurie baldai gali būti juodos spalvos. O jei ieškosite daugiau spalvinių derinių, atkreipkite dėmesį, kad juoda spalva puikiai dera su medienos atspalviais, pilka spalva ir įvairiais ryškiais tonais, tad pasirinkimas priklausys tik nuo Jūsų asmeninio skonio.  

Norintiems dabartines tamsaus interjero tendencijas pritaikyti savo namams, variantų tikrai netrūksta, todėl Jums beliks nuspręsti, kurie iš jų tiks Jūsų vonios kambariui. Šiuo atveju svarbiausia nepersistengti ir nepabijoti eksperimentų – juk būtent taip ir gimsta geriausios stiliaus idėjos!