Vonios spintelė su praustuvu sutinkama praktiškai kiekviename vonios kambaryje, tačiau gausus jų asortimentas sukelia papildomų sunkumų tuomet, kai reikia išsirinkti šį vonios baldą. Suabejoti dažnai priverčia spalvų, dydžių ir skirtingų spintelių modelių įvairovė – kaip šiuo atveju išsirinkti tinkamiausią variantą?

Pirmiausia vertėtų pagalvoti apie vonios spintelės su praustuvu dydį ir reikalingus išmatavimus. Rekomenduojama iš anksto suplanuoti, kurioje kambario vietoje stovės šis baldas ir tuomet, priklausomai nuo turimos erdvės, rinktis atitinkamų matmenų gaminį – taip galėsite būti tikri, jog liks užtektinai vietos ir kitai vonios įrangai.

Spintelės praustuvams gali būti naudojamos ir kitiems daiktams bei vonios reikmenims laikyti, tad jeigu Jums svarbi ši savybė, renkantis vertėtų atkreipti dėmesį į funkcionalesnius šių prekių modelius. Vonios spintelė kriauklei su durelėmis, vienu ar dviem stalčiais – atsižvelgdami į savo įpročius, šeimos narių skaičių ir kitus šiame kambaryje esančius baldus, pakankamai lengvai priimsite teisingą sprendimą.

Išsirinkus patinkantį šios spintelės modelį, dar reikės pagalvoti ir apie dizainą. Dažniausiai šis vonios baldas yra derinamas prie vyraujančio kambario interjero, tačiau pageidaujant šią spintelę galima paversti ir akį traukiančiu akcentu – tuomet tiks tamsesni, ryškesni baldai. Klasikiniame interjere puikiai derės šviesių spalvų kriauklės spintelės, kurios taip pat kambariui suteiks ir jaukumo, tad šiuo atveju pasirinkimas priklausys nuo kuriamo įvaizdžio ir Jūsų stiliaus pojūčio.

Norintiems vizualiai padidinti erdvę, rekomenduojama rinktis pakabinamas vonios spinteles praustuvams – toks sprendimas atrodys šiuolaikiškai ir tuo pačiu paliks daugiau tuščios grindų erdvės. Bus lengviau išvalyti ir sunkiau pasiekiamas vietas, todėl tokios spintelės džiugins paprasta priežiūra ir savo dailia išvaizda.

Vis dėlto, siekiant, jog šis vonios baldas tarnautų ilgus metus, svarbu atkreipti dėmesį, jog spintelė kriauklei būtų pagaminta iš kokybiškų medžiagų. Mūsų asortimente siūlomos tvirtos, patvarios vonios spintelės iš patikimų gamintojų rankų, todėl priklausomai nuo poreikių, lengvai išsirinksite sau tinkamą variantą.