Pažemintos dušo kabinos su giliu padėklu

Pažemintos dušo kabinos su giliu padėklu

Yra 8 prekės(-ių).
Rodoma 1 - 8 iš 8 prekių

Pažemintos dušo kabinos komplektuojamos su giliais padėklais

Pažemintos dušo kabinos su giliu padėklu yra puiki alternatyva nedidelei voniai. Toks variantas ypač praverčia tuomet, kai vonios kambaryje nėra daug vietos, tačiau nesinori atsisakyti vonios teikiamų malonumų ar bent jau naudotis jais iš dalies.

Mėgaukitės dušo kabinos malonumais ar prisileidę vandens naudokitės ja kaip mini vonele. Dušo kabinas su giliu padėklu ypač vertina jaunos šeimos, suteikdamos savo atžaloms galimybę mėgautis nepamirštamomis maudynėmis. Gilesnis padėklas jiems leis jaustis tarsi vonioje, o Jums bus kur kas paprasčiau atlikti visas prausimosi procedūras. Taip pat dušo kabiną su vonele rekomenduojame rinktis senjorams - dažniausiai vonelės turi paaukštintą sėdėjimo vietą, todėl galima ramiai ir patogiai nusiprausti po dušu ar prisileidus vandens į vonelę. Pavyks išvengti ir vandens prisitaškymo, todėl tokias dušo kabinas bus paprasčiau prižiūrėti.

Rinkdamiesi turėsite galimybę apsispręsti dėl dailiausiai atrodančio stiklo ir dušo kabinos matmenų, o stumdomos jų durys suteiks galimybę pažemintą kabiną įmontuoti net ir mažesnėje erdvėje. Gausus šių dušo kabinų pasirinkimas pateikiamas Arsan.lt asortimente – patikusius gaminius patrauklia kaina galite užsisakyti internetu, kadangi pasirinktos prekės visoje Lietuvoje yra pristatomos per kurjerį. Taip pat kviečiame užsukti ir į mūsų virtuvės bei vonios įrangos saloną, įsikūrusį Vilniuje, Žirmūnų g.70 – čia visus gaminius galėsite apžiūrėti iš arčiau.