Tuomet, kai ateina laikas vonios kambario restauracijai ar remontui, vienu pagrindiniu klausimu tampa vonios ar dušo kabinos pasirinkimas. Kuris variantas tinkamesnis, priklauso ir nuo asmeninių poreikių, ir nuo turimos erdvės, todėl vienareikšmiško atsakymo į šį klausimą negali būti. Dušo kabinos dažniausiai pasirenkamos tuomet, kai nėra pakankamai erdvės voniai įrengti, tačiau gamintojai, atsižvelgdami į klientų poreikius, siūlo tarpinį variantą, kuris net ir dušo kabinoje leidžia mėgautis vonios teikiamas malonumais – būtent taip galima apibūdinti pažemintų dušo kabinų variantus.

Tokia dušo kabina yra vienas paprasčiausių sprendimo būdų, kai norisi vonios, tačiau nėra galimybės jos įrengti. Beliks pasirūpinti gilesniu dušo padėklu ir savo dušo kabinoje turėsite nedidelę vonią, tačiau tuo pačiu sutaupysite erdvės vonios kambaryje. Toks variantas ypač mėgstamas jaunų šeimų – kai tėvų prioritetas yra greitos ir ekonomiškos maudynės, vaikams vis dar galima suteikti galimybę pasipliuškenti nedidelėje vonioje.

Pažeminta dušo kabina puikiai tiks ir senjorams – tuomet reikėtų atkreipti dėmesį, jog tokia vonelė turėtų šiek tiek aukštesnę vietą skirtą sėdėjimui, kadangi tai suteiks galimybę nusiprausti patogiau prisileidus į vonelę vandens.

Šio tipo dušo kabinos labiausiai vertinamos dėl savo universalumo, todėl nusprendus vonios kambaryje pasirinkti būtent tokį įrenginio tipą, greitai galėsite įsitikinti visais teikiamais patogumais. Sutaupytą erdvę galėsite išnaudoti kitiems įrenginiams, tad galėsite džiaugtis funkcionaliu, tačiau neperkrautu vonios kambariu. Pažemintos dušo kabinos gali būti įvairių dydžių ir formų, todėl nesunkiai atrasite labiausiai tinkantį variantą.

Jeigu nusprendėte, jog šis variantas yra tinkamiausias Jūsų vonios kambariui, nepamirškite atkreipti dėmesio ir į kitas ne mažiau svarbias detales. Rinkitės žinomų, savo vardą jau pelniusių gamintojų įrangą, pagamintą iš kokybiškų medžiagų – tik tuomet galėsite būti garantuoti dėl prausimo komforto.