Potinkiniai maišytuvai

Potinkiniai maišytuvai

Yra 181 prekės(-ių).

Potinkiniai maišytuvai 

Vis dažniau pasirenkami modernūs sprendimai lėmė ir tai, jog sparčiai populiarėja ir potinkinės vandens maišytuvų sistemos. Pirkėjai tokį variantą pamėgo dėl galimybės sienoje ar apdailos sienelėje paslėpti visas konstrukcijas ir vamzdžius, tokiu būdu vonios kambaryje sukuriant estetikos ir tvarkos įspūdį. Šis sprendimas leidžia sutaupyti ir papildomos vietos – tai dar viena priežastis, kodėl įprastas sistemas vonios kambariuose pakeičia potinkiniai maišytuvai.

Tokią potinkinę vandens maišytuvo sistemą galima įmontuoti nepriklausomai nuo to, ar vonios kambaryje naudojama vonia, ar vis dėlto pasirinkta dušo kabina – dabar galima atrasti gaminių, kurie yra pritaikyti visoms atitinkamoms sistemoms. Platus prekių pasirinkimas leidžia išsirinkti potinkinį maišytuvą, kuris labiausiai atitinka visus Jūsų poreikius.

Arsan.lt elektroninėje parduotuvėje rasite skirtingus šių įrenginių modelius, kurie skiriasi tiek techniniais parametrais, tiek ir valdymo būdu – potinkiniai maišytuvai gali būti su jungikliu, valdomi svirteline rankenėle ar turėti specialų užsifiksavimo mechanizmą. Atkreipkite dėmesį, kad potinkiniai maišytuvai yra pritaikomi ir skirtingam kanalų skaičiui – šis parametras taip pat gali turėti įtakos galutiniam pasirinkimui. Kviečiame pasidairyti po siūlomų prekių asortimentą ir išsirinkti labiausiai patikusį variantą.

Dar vienas iš jų yra termostatinis potinkinis maišytuvas, kurio pagalba bus galima sutaupyti ir papildomų lėšų. Šis įrenginys suteikia galimybę išlaikyti pastovią vandens temperatūrą net ir kintant jo slėgiui, todėl automatiškai sumažėja išnaudojamo vandens kiekis. Būtent dėl šios priežasties toks potinkinis maišytuvas yra ypač mėgstamas tų, kurie nuolat ieško ekonomiškų ir praktiškų sprendimų – šią įrangą tenka atnaujinti pakankamai retai, todėl norisi išnaudoti visus jos teikiamus privalumus.

Kai kurie modeliai ar potinkinių maišytuvų detalės yra padengtos chromu – tokiu būdu sukuriamas elegancijos įspūdis, o įrenginiai nereikalauja ypatingos priežiūros. Norintiems daugiau unikalumo, turėtų patikti galimybė patiems išsirinkti maišytuvo spalvą ar raštą – toks nedidelis akcentas vonios kambariui suteiktų daugiau gyvybingumo. Kokybiški, patikimų gamintojų įrenginiai tarnaus ilgus metus, todėl toks variantas – ilgalaikė investicija į modernų ir patogų vonios kambarį.

Potinkinius maišytuvus galite užsisakyti internetu, Arsan.lt elektroninėje parduotuvėje – prekes pristatome visoje Lietuvoje. Patraukli kaina ir aukšta kokybė – pagrindiniai mūsų siekiai, todėl nuolat stengiamės pasiūlyti Jums tvirtus, patvarius įrenginius, kurie atitiktų visus Jūsų keliamus reikalavimus ir pateisintų lūkesčius. Mūsų vonios ir virtuvės įrangos salonas įsikūręs Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70 – laukiame visų, kuriuos domina potinkiniai maišytuvai ir kita mūsų siūloma produkcija.

 


Vonios įrangą galite užsakyti:


1. Atvykite į saloną ARSAN
Žirmūnų 70, 09124, Vilnius
PC Klasikos Namai
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
salonas@arsan.lt

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-V 10.00-19.00
VI 11.00-15.00

Informacija