Potinkiniai maišytuvai

 2
Available
Potinkiniai maišytuvai

Potinkinis praustuvo maišytuvas Suvi 190 lenktu snapu su p.d. chrom

Daniel
S20622CR
213 EUR
Potinkinis praustuvo maišytuvas kurio komplektą sudaro potinkinė dalis, chromuotas apdailos dangtelis, maišytuvas ir snapas kurio ilgis 190 mm. Valdomas svirtine rankenėle. Italų gamintojas suteikia pasirinkimo laisvę Jums, nes dabar galite išsirinkti išskirtinio dizaino potinkinio praustuvo maišytuvo spalvą ir raštą iš itin plačios paletės - daugiau...
Potinkinis termostatinis maišytuvas Suvi 3 kanalai Potinkinis termostatinis maišytuvas Suvi 3 kanalai 2
Available
Potinkiniai maišytuvai

Potinkinis termostatinis maišytuvas Suvi 3 kanalai

Daniel
429 EUR
Potinkinis termostatinis 3-jų kanalų maišytuvas su potinkine dalim.Italų gamintojas suteikia pasirinkimo laisvę Jums, nes dabar galite išsirinkti išskirtinio dizaino potinkinio praustuvo maišytuvo spalvą ir raštą iš itin plačios paletės - daugiau nei 100 spalvų ir raštų derinių.(Kainų ir individualių pasiūlymų teirautis el. paštu arba tel.)
 2
  • Sumažinta kaina / -23%
Available
Potinkiniai maišytuvai

Hansgrohe Focus E potinkinis maišytuvas su jungikliu

Hansgrohe
31744000
104 EUR 135 EUR
Viršutinė dalis potinkiniam dušo maišytuvui, su keramine kasete bei žemyn nukreipta rankenėle, vandens temperatūrai ir tėkmei reguliuoti, kuri yra su užsifiksavimo mechanizmu. Maišytuvo viršutinėje dalyje yra vandens nukreipimo svirtelė, kurios pagalba vandens srovė nukreipiama į dušo pildymo rėžimą. Chromuoto metalo elegantiškas potinkinis dušo maišytuvas. 
 2
  • Sumažinta kaina / -23%
Available
Potinkiniai maišytuvai

Hansgrohe Focus E potinkinis maišytuvas

Hansgrohe
31761000
97 EUR 126 EUR
Viršutinė dalis potinkiniam dušo maišytuvui, su keramine kasete bei žemyn nukreipta rankenėle, vandens temperatūrai ir tėkmei reguliuoti, kuri yra su užsifiksavimo mechanizmu. Chromuoto metalo elegantiškas potinkinis dušo maišytuvas.
 2
  • Sumažinta kaina / -23%
Available
Potinkiniai maišytuvai

Hansgrohe Focus S potinkinis maišytuvas su jungikliu

Hansgrohe
31743000
107 EUR 139 EUR
Potinkinis maišytuvas voniai ir dušui, su keramine kasete bei žemyn nukreipta rankenėle, vandens temperatūrai ir tėkmei reguliuoti, kuri yra su užsifiksavimo mechanizmu. Maišytuvo dangtelio viršutinėje dalyje yra vandens nukreipimo svirtelė, kurios pagalba vandens srovė nukreipiama į dušo arba vonios pildymo rėžimą. 
 2
  • Sumažinta kaina / -23%
Available
Potinkiniai maišytuvai

Hansgrohe Focus E2 potinkinis maišytuvas su jungikliu

Hansgrohe
31945000
106 EUR 138 EUR
Potinkinis maišytuvas voniai, su keramine kasete bei žemyn nukreipta rankenėle, vandens temperatūrai ir tėkmei reguliuoti, kuri yra su užsifiksavimo mechanizmu. Maišytuvo dangtelio viršutinėje dalyje yra vandens nukreipimo svirtelė, kurios pagalba vandens srovė nukreipiama į vonios pildymo rėžimą. 
 2
Available
Potinkiniai maišytuvai

Potinkinis maišytuvas Ravak Rosa RS 061.00 su jungikliu

Ravak vonios baldai, dušo kabinos, Čekiška santechnika
X070014
109 EUR
Potinkinis maišytuvas Rosa skirtas vonioms ir dušo kabinoms, valdomas svirteline rankenėle. Jungiklis yra skirtas pakeisti vonios užpildymo būdą. Potinkiniui maišytuvui reikalingas įrengtas sieninis dušo išvadas.
 2
Available
Potinkiniai maišytuvai

Potinkinis maišytuvas Ravak Rosa RS 065.00 su jungikliu, skirtas R-box

Ravak vonios baldai, dušo kabinos, Čekiška santechnika
X070050
119 EUR
Potinkinis maišytuvas Rosa skirtas vonioms ir dušo kabinoms, valdomas svirteline rankenėle. Jungiklis yra skirtas pakeisti vonios užpildymo būdą. Potinkiniui maišytuvui reikalingas įrengtas sieninis dušo išvadas ir potinkinė dėžutė R-box.
 2
Available
Potinkiniai maišytuvai

Potinkinis maišytuvas Ravak Rosa RS 062.00 be jungiklio

Ravak vonios baldai, dušo kabinos, Čekiška santechnika
X070015
89 EUR
Potinkinis maišytuvas Rosa skirtas vonioms ir dušo kabinoms, valdomas svirteline rankenėle. Potinkiniui maišytuvui reikalingas įrengtas sieninis dušo išvadas.
 2
Available
Potinkiniai maišytuvai

Potinkinis maišytuvas Ravak Rosa RS 066.00 be jungiklio, skirtas R-box

Ravak vonios baldai, dušo kabinos, Čekiška santechnika
X070049
99 EUR
Potinkinis maišytuvas Rosa skirtas vonioms ir dušo kabinoms, valdomas svirteline rankenėle. Potinkiniui maišytuvui reikalingas įrengtas sieninis dušo išvadas ir potinkinė dėžutė R-box.
 2
Available
Potinkiniai maišytuvai

Potinkinio maišytuvo dėžutė R-box Ravak RB 070.50

Ravak vonios baldai, dušo kabinos, Čekiška santechnika
X070052
69 EUR
R-box dėžutė yra potinkinio vonios ir dušo maišytuvo sistema. Dėžutė tinka potinkiniams maišytuvams ir dera su visomis vamzdynų sistemomis.
 2
Available
Potinkiniai maišytuvai

Potinkinis maišytuvas Ravak Neo NO 065.00 su jungikliu, skirtas R-box

Ravak vonios baldai, dušo kabinos, Čekiška santechnika
X070045
119 EUR
Potinkinis maišytuvas Neo skirtas vonioms ir dušo kabinoms, valdomas svirteline rankenėle. Jungiklis yra skirtas pakeisti vonios užpildymo būdą. Potinkiniui maišytuvui reikalingas įrengtas sieninis dušo išvadas ir potinkinė dėžutė R-box.
 2
Available
Potinkiniai maišytuvai

Potinkinis maišytuvas Ravak Neo NO 062.00 be jungiklio

Ravak vonios baldai, dušo kabinos, Čekiška santechnika
X070021
89 EUR
Potinkinis maišytuvas Neo skirtas vonioms ir dušo kabinoms, valdomas svirteline rankenėle. Potinkiniui maišytuvui reikalingas įrengtas sieninis dušo išvadas.
 2
Available
Potinkiniai maišytuvai

Potinkinis maišytuvas Ravak Neo NO 061.00 su jungikliu

Ravak vonios baldai, dušo kabinos, Čekiška santechnika
X070020
109 EUR
Potinkinis maišytuvas Neo skirtas vonioms ir dušo kabinoms, valdomas svirteline rankenėle. Jungiklis yra skirtas pakeisti vonios užpildymo būdą. Potinkiniui maišytuvui reikalingas įrengtas sieninis dušo išvadas.

 

Potinkiniai maišytuvai

Vis dažniau pasirenkami modernūs sprendimai lėmė ir tai, jog sparčiai populiarėja ir potinkinės vandens maišytuvų sistemos. Nusprendus rinktis šį variantą, reikėtų pradėti nuo esminės detalės: tinkamai pasirinkti potinkiniai maišytuvai užtikrins, kad visapusiškai galėsite išnaudoti tokios sistemos privalumus.

potinkinis praustuvo maisytuvas
potinkinis vandens maisytuvas
Potinkiniai maišytuvai: kokie pagrindiniai jų privalumai?

Pirkėjai tokį variantą pamėgo dėl galimybės sienoje ar apdailos sienelėje paslėpti visas konstrukcijas ir vamzdžius, tokiu būdu vonios kambaryje sukuriant estetikos ir tvarkos įspūdį. Kadangi kai kurie elementai yra paslepiami sienoje, potinkinis dušo maišytuvas reikalauja gerokai mažiau priežiūros – pasirinkus tokį variantą, valymo darbams tenka skirti kur kas mažiau laiko. Šis sprendimas leidžia sutaupyti ir papildomos vietos – tai dar viena priežastis, kodėl įprastas sistemas vonios kambariuose pakeičia potinkiniai maišytuvai. Be to, ir pats kambarys pastebimai atrodo erdvesnis: šį privalumą ypač pravartu išnaudoti mažesnėse erdvėse.

Tokią potinkinę vandens maišytuvo sistemą galima įmontuoti nepriklausomai nuo to, ar vonios kambaryje naudojama vonia, ar vis dėlto pasirinkta dušo kabina – dabar galima atrasti gaminių, kurie yra pritaikyti visoms atitinkamoms sistemoms. Platus prekių pasirinkimas leidžia išsirinkti potinkinį maišytuvą, kuris labiausiai atitinka visus Jūsų poreikius.

Kaip išsirinkti potinkinį maišytuvą?

Arsan.lt elektroninėje parduotuvėje rasite skirtingus šių įrenginių modelius, kurie skiriasi tiek techniniais parametrais, tiek ir valdymo būdu – potinkiniai maišytuvai gali būti su jungikliu, valdomi svirteline rankenėle ar turėti specialų užsifiksavimo mechanizmą. Atkreipkite dėmesį, kad potinkiniai maišytuvai yra pritaikomi ir skirtingam kanalų skaičiui – šis parametras taip pat gali turėti įtakos galutiniam pasirinkimui. Kviečiame pasidairyti po siūlomų prekių asortimentą ir išsirinkti labiausiai patikusį variantą.

Dar vienas iš jų yra termostatinis potinkinis maišytuvas, kurio pagalba bus galima sutaupyti ir papildomų lėšų. Šis įrenginys suteikia galimybę išlaikyti pastovią vandens temperatūrą net ir kintant jo slėgiui, todėl automatiškai sumažėja išnaudojamo vandens kiekis. Būtent dėl šios priežasties toks potinkinis maišytuvas yra ypač mėgstamas tų, kurie nuolat ieško ekonomiškų ir praktiškų sprendimų – šią įrangą tenka atnaujinti pakankamai retai, todėl norisi išnaudoti visus jos teikiamus privalumus.

Kai kurie modeliai ar potinkinių maišytuvų detalės yra padengtos chromu – tokiu būdu sukuriamas elegancijos įspūdis, o įrenginiai nereikalauja ypatingos priežiūros. Norintiems daugiau unikalumo, turėtų patikti galimybė patiems išsirinkti maišytuvo spalvą ar raštą – toks nedidelis akcentas vonios kambariui suteiktų daugiau gyvybingumo. Nors potinkinis praustuvo maišytuvas retai kada tampa pagrindiniu interjero akcentu, derėtų prisiminti, jog bendra visuma susideda iš smulkiausių detalių – būtent dėl to jas visas ir reikia kruopščiai apgalvoti. 

Pirkdami ir montuodami šią įrangą, tikimės kokybės ir ilgaamžiškumo – jei pirmenybę teiksite pažįstamiems ir savo vardą rinkoje jau pelniusiems prekiniams ženklams, nesunkiai pavyks tai padaryti.  Kokybiški, patikimų gamintojų įrenginiai tarnaus ilgus metus, todėl toks variantas – ilgalaikė investicija į modernų ir patogų vonios kambarį.

Potinkiniai maišytuvai gera kaina

Potinkinius maišytuvus galite užsisakyti internetu, Arsan.lt elektroninėje parduotuvėje – prekes pristatome visoje Lietuvoje. Patraukli kaina ir aukšta kokybė – pagrindiniai mūsų siekiai, todėl nuolat stengiamės pasiūlyti Jums tvirtus, patvarius įrenginius, kurie atitiktų visus Jūsų keliamus reikalavimus ir pateisintų lūkesčius. Norinčius iš arčiau apžiūrėti potinkinius maišytuvus ir pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686.

Vonios įrangą galite užsakyti

1. Atvykite į saloną ARSAN
Lakūnų 51, Vilnius
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
[email protected]

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-V 10.00-19.00

Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.