Atliekant vonios remontą, iš naujo reikia apgalvoti kiekvieną būsimą detalę, kad vėliau ilgus metus būtų galima džiaugtis kokybiška technika ir kambario dizainu. Vonios kambaryje norisi sutalpinti visą būtiniausią įrangą, tačiau kai tokia didelė įvairovė, surasti tinkamiausią sprendimą gali būti sunku. Vis dėl to, neįmanoma įsivaizduoti vonios kambario po vandens maišytuvo, kuris užtikrina patogų vandens leidimą ir tuo pačiu gali tapti svarbia interjero detale. Šie įrenginiai taip pat gali būti skirtingų rūšių – vienas iš netradicinių variantų gali būti ir potinkinis vandens maišytuvas.

Šio tipo maišytuvai išskirtiniai tuo, jog vandenį maišanti dalis yra įmontuojama į sieną – tokiu būdu vonioje yra mažiau iškišančių detalių, o vonios pripylimą ar dušo žarnelės tvirtinimo vietą galima nutolinti nuo paties maišytuvo. Mažiau dalių vizualiai neapkrauna vonios kambario ir tuo pačiu palengvina potinkinio maišytuvo valymą – jo priežiūra nereikalauja daug dėmesio. Maišytuvų detalės padengtos chromu, todėl nesibraižo ir yra atsparios įvairiems nešvarumams.

Svarbiausias aspektas, į kurį reikėtų atkreipti dėmesį, yra šio įrenginio montavimas, kadangi siena turi būti pakankamai stora, jog į ją būtų galima įleisti potinkinį maišytuvą. Priklausomai nuo gamintojų, reikalingas storis gali skirtis, todėl prieš įsigyjant šio tipo įrenginį, reikėtų peržvelgti visus išmatavimus. Patogu tai, jog potinkiniai maišytuvai užima itin mažai vietos, o patikimų gamintojų siūlomi įrenginiai stebina savo ilgaamžiškumu ir patvarumu.

Šių maišytuvų asortimentas itin gausus – galima rinktis skirtingas spalvas, formas, valdymo tipus – potinkinį maišytuvą lengvai pritaikysite prie bet kokio vonios kambario interjero. Ryškesnių spalvų maišytuvai gali tapti ir pagrindiniu dizaino akcentu, todėl šie įrenginiai patiks tiems, kurie vertina stilingas, tačiau tuo pačiu kokybiškas ir funkcionalias prekes.