Šiukšlių rūšiavimo sistemos


Šiukšlių rūšiavimas – galimybė kiekvienam iš mūsų prisidėti prie švaresnės aplinkos išsaugojimo. Motyvacijos pradėti rūšiuoti dažnai pritrūksta dėl tokių priežasčių kaip per maža virtuvė ir nepatogumas, tačiau tokie virtuvės aksesuarai kaip šiukšlių rūšiavimo sistemos gali palengvinti Jūsų buitį ir rūšiavimą paversti įprasta kasdienybės dalimi. Jų asortimentas – itin platus, tad kiekvienas greitai ir paprastai gali šiek tiek pakoreguoti savo įpročius vardan mūsų visų gerovės. 

Nebereikės rūpintis, kur sutalpinti keturias skirtingoms atliekoms skirtas šiukšlines, kadangi visos jos bus vienoje vietoje. Šią prekę lengvai pritaikysite prie bet kokio virtuvės dydžio bei kambario interjero – šiukšlių rūšiavimo sistemos gali būti paslėptos po baldais, o skirtingi išmatavai ir formos suteiks galimybę įmontuoti prekę bet kurioje kambario erdvėje.

siuksliadezesŠiukšlių rūšiavimas

Tam, kad šiukšlių rūšiavimas taptų dar patogesnis, siūlomos skirtingų tipų šiukšliadėžės – turėsite galimybę išsirinkti automatiškai, ranka arba su durelėmis atsidarančias rūšiavimo sistemas, kurios gali būti išvažiuojančios, išsisukančios ar pasikeliančios. Gausiame Arsan.lt asortimente  kiekvienas pirkėjas suras labiausiai jo poreikius atitinkantį variantą ir galės įsitikinti, jog šie virtuvės aksesuarai – praktiškas sprendimas visiems, norintiems prisidėti prie mažesnio gamtos teršimo.

Rinkdamiesi tinkamiausią šiukšlių rūšiavimo sistemą, pirmiausia turėtumėte apgalvoti, kurioje vietoje ją statysite – nuo to priklausys ir kiti pasirinkimo kriterijai. Mūsų elektroninėje parduotuvėje atrasite ir specialiai montavimui į kampą pritaikytus gaminius, o rūšiavimo darbus gerokai supaprastins specialūs ryškiaspalviai skirtukai. 

Atkreipkite dėmesį, kad šiukšlių rūšiavimo sistemos skiriasi ir savo talpa – šis pasirinkimas priklausys nuo išmetamų atliekų kiekio arba, kitaip tariant, nuo šeimos narių skaičiaus. Tiems, kurie gyvena vieni, užteks ir mažesnių rūšiavimo kibirėlių, tuo tarpu gausiai šeimai vertėtų paieškoti gerokai talpesnės sistemos. 

Šiukšliadėžės rūšiavimui yra pasiekiamos internetu ir pristatomos per kurjerį. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavinčios šiukšliadėžės rūšiavimui Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiamos saugiai ir greitai. Norinčius pasikonsultuoti su mūsų profesionalų komanda dėl šiukšlių rūšiavimo sistemų, kviečiame atvykti į vonios kambario įrangos saloną Vilniuje, adresu Lakūnų g. 51 arba susisiekti telefonu +37060808686. 

Vonios įrangą galite užsakyti

1. Atvykite į saloną ARSAN
Lakūnų 51, Vilnius
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
[email protected]

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-IV 10.00-19.00
V 10:00-18:00

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.

Prekė pažymėta