Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Bette

BETTE - vokiečių gamintojas, garsus dėl savo aukštos kokybės plieninių vonios kambario gaminių. Šio gamintojo asortimente rasite ovalių, kvadratinių, laisvai pastatomų arba įmontuojamų vonių, kurios išsiskiria patraukliu dizainu ir estetika. Vokiečių gamintojas suteikia net 30 metų garantiją!

BETTE - vokiečių gamintojas, garsus dėl savo aukštos kokybės plieninių vonios kambario gaminių. Šio gamintojo asortimente rasite ovalių, kvadratinių, laisvai pastatomų arba įmontuojamų vonių, kurios išsiskiria patraukliu dizainu ir estetika. Be to, BETTE gali pasiūlyti netradicinius vonios sprendimus – LUX kolekcijoje yra laisvai pastatoma ovali vonia su audinio apdaila išorėje. Impregnuotas, tvirtas audinys yra atsparus vandeniui, tad vonios praktiškumu ir ilaamžiškumu abejoti neverta. Vokiečių gamintojas suteikia net 30 metų garantiją!

Mažiau

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.

Prekė pažymėta