Gamintojo prekių sąrašas Bette

BETTE - vokiečių gamintojas, garsus dėl savo aukštos kokybės plieninių vonios kambario gaminių. Šio gamintojo asortimente rasite ovalių, kvadratinių, laisvai pastatomų arba įmontuojamų vonių, kurios išsiskiria patraukliu dizainu ir estetika. Vokiečių gamintojas suteikia net 30 metų garantiją!

Daugiau

BETTE - vokiečių gamintojas, garsus dėl savo aukštos kokybės plieninių vonios kambario gaminių. Šio gamintojo asortimente rasite ovalių, kvadratinių, laisvai pastatomų arba įmontuojamų vonių, kurios išsiskiria patraukliu dizainu ir estetika. Be to, BETTE gali pasiūlyti netradicinius vonios sprendimus – LUX kolekcijoje yra laisvai pastatoma ovali vonia su audinio apdaila išorėje. Impregnuotas, tvirtas audinys yra atsparus vandeniui, tad vonios praktiškumu ir ilaamžiškumu abejoti neverta. Vokiečių gamintojas suteikia net 30 metų garantiją!

Mažiau
 2
  • Sumažinta kaina / -35%
Turime sandėlyje
Klasikinės, stačiakampės vonios

Plieninė vonia BetteForm 1700x700 su kojelėmis

Bette
246 EUR 379 EUR
BetteFrom - tai klasikinio stiliaus ir paprastų formų vonia, kuri darniai įsilies į bet kokio tipo vonios kambarį.  su kojelėmis; pagaminta iš glazūruoto titano plieno; gamtai tvari vonia.  Plieninės vonios yra higieniškos, atsparios rūgštims, įbrėžimams, smūgiams ir trynimui. 
Prekė pridėta palyginimui

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.