Ravak vonios baldai, dušo kabinos, Čekiška santechnika Ravak vonios baldai, dušo kabinos, Čekiška santechnika

RAVAK (Čekiška santechnika) specializacija – vonios kambario įrangos gamyba. Ši įmonė tiekia vonias, dušo kabinas ir duris, dušo padėklus, vonias su hidromasažo sistemomis, praustuvus, vonios kambario baldus, vandens maišytuvus ir kitus vonios kambario priedus. Kompanijos pranašumas yra nestandartiniai sprendimai ir koncepcijų kūrimas. Ravak vonios baldai, Ravak dušo kabinos, Čekiška santechnika internetu gera kaina iš patikimų Arsan.lt rankų.

Bendrovė RAVAK pagal patentuotą technologiją pristatė naują dušo kabinų ir durų seriją “Supernova”, kuri iki šiol vartotojų yra laikoma patikimiausia santechnikos gaminių rinkoje. Vėliau padidinus gaminių asortimentą, prasidėjo prabangių dušo kabinų su apsauginiu stiklo sluoksniu AntiCalc gamyba. Pirkėjams siūlomi ne tik originalūs, bet ir praktiški vonios kambario gaminiai. Šis prekės ženklas parktiškumą derina su stiliumi ir patogumu, todėl daugumai RAVAK vonių yra pritaikytos hidromasažo sistemos. RAVAK gaminiai suteikia viską, ko reikia norint patogiai išsimaudyti vonioje ar nusiprausti duše, todėl iki smulkmenų galėsite susiprojektuoti modernų ir praktišką savo vonios kambarį.

Vonios kambarys yra ta vieta, kuria naudojamės kasdien, tad svarbu, jog visi ten esantys įrenginiai būtų kokybiški ir tarnautų ne vienerius metus. Ravak vonios baldai – tinkamas pasirinkimas tiems, kurie ieško metų patikrintos kokybės gaminių iš patikimų gamintojų. Pagrindinė šios čekiškos santechnikos gamintojų specializacija yra vonios kambario įranga, tad gausiame Arsan.lt elektroninės parduotuvės asortimente galėsite rasti viską, ko gali prireikti vonios kambariui.


Dušo kabinos ir vonios Ravak bei jų priedai pasižymi nestandartiniais sprendimais, tad lengvai galėsite pritaikyti visą siūlomą įrangą prie bet kokio vonios kambario interjero. Prieš išsirenkant tinkamiausią variantą, reikėtų iš anksto pagalvoti apie Jūsų bei šeimos poreikius ir planuojamą biudžetą, kadangi Ravak vonia gali būti skirtingų tipų – hidromasažinė, akrilinė ar su individualia masažo sistema.


Ravak vonios


Visi įrenginiai gaminami tik iš aukščiausios kokybės medžiagų pagal naujausias technologijas, tad prekės pasižymi kokybiškumu ir ilgaamžiškumu. Akrilinė vonia Ravak tiks tiems, kurie ieško stabilumo ir tvirtumo, o hidromasažinė – norintiems malonių pojūčių.


Ravak dušo kabinos, vonios yra pasiekiamos internetu ir pristatomos per kurjerį. Norinčius iš arčiau apžiūrėti įrangą ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios įrangos saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavinčios Ravak dušo kabinos, vonios Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiamos saugiai ir greitai.


Daugiau informacijos apie gamintoją rasite svetainėje www.ravak.lt

Daugiau
Rodoma 1 - 48 iš 384 prekių