Dušo kabinos vonios kambariuose vis dar nepraranda savo populiarumo, o kartu su jomis neretai pasirenkami ir dušo padai. Renkantis šį gaminį, tenka apsvarstyti daugybę aspektų, tačiau vienas iš svarbiausių yra gamyboje naudojama medžiaga, nuo kurios ir priklausys tam tikros padėklų savybės.  Šiuo metu prekyboje dominuoja dviejų tipų dušo padėklai: akmens masės ir akrilo. Šį kartą pakalbėsime apie akmens masės padų privalumus.

Tvarumas

Retas kuris vonios kambarį atnaujina kas kelerius metus, todėl ypatingai svarbu, kad visa vonios įranga būtų tvirta ir ilgaamžė – šiuo klausimu akmens masės dušo padas Jūsų tikrai nenuvils. Lyginant su akriliniais, šie gaminiai yra dar tvaresni ir stipresni: akmens masės dušo padėklai geriau toleruoja apkrovas, o jų išorinė danga yra atsparesnė įbrėžimams ir įtrūkimams. Šią savybę ypač vertina šunų šeimininkai, kurie gali būti ramūs, jog po kelių maudynių dušo kabinos padas nebus subraižytas.

Paprastas montavimas

Šio tipo dušo kabinos padėklai yra sunkesni nei akriliniai, tačiau lengvesni nei keramikiniai, todėl akmens masės dušo pado montavimas yra vienas paprasčiausių darbų. Tokį gaminį nesunkiai perkelsite į reikiamą vietą ir tuo pačiu galėsite nesibaiminti dėl to, jog jis susilankstys, perlūš ar kitaip deformuosis. Be to, gamyboje naudojamos technologijos užtikrina dar didesnį formų ir matmenų tikslumą – šios savybės vonios kambariuose yra ypač svarbios.

Sandarumas

Dar kartą galime pasidžiaugti, kad akmens masės dušo padėklai yra pakankamai standūs ir kieti – tai leidžia dar patogiau ir kokybiškiau juos užsandarinti. Tai reiškia, jog net ir po kelių dešimčių maudynių neteks nerimauti dėl vandens pratekėjimo: šie dušo kabinų padai yra laikomi vienais patikimiausių.

Dailus stilius

Nors spalviniu atžvilgiu akmens masės padėklai mažai kuo skiriasi nuo akrilinių, nesunku pastebėti vizualius jų skirtumus. Žinoma, tai labiau skonio reikalas, tačiau dušo kabinos su padėklu iš akmens masės neretai atrodo solidžiau ir prabangiau. Be to, ne toks blizgus jų paviršius taip pat nėra slidus ir turi antibakterinių bei priešgrybelinių savybių.

Gera garso izoliacija

Dėl specifinio savo paviršiaus, akmens masės dušo padai kur kas geriau sugeria maudynių garsus. Tokia savybe labiausiai džiaugsitės tuomet, jei gyvenate ne vienas: tuomet iš vonios kambario kur kas rečiau girdėsite šiek tiek blaškantį pašalinį triukšmą.

Pasirinkimo įvairovė

Nusprendę naudoti tokio tipo dušo padėklą, turėsite galimybę pasirinkti įvairių formų ir matmenų gaminius: akmens masės padų rasite tarp pusapvalių, kvadratinių ir nestandartinių modelių, todėl juos nesunkiai pritaikysite savo vonios kambaryje. Vertėtų paminėti ir tai, jog dušo padai kainos atžvilgiu yra kiek brangesni nei akriliniai gaminiai, tačiau nesuklysime pasakydami, jog ir privalumų sąrašas yra gerokai ilgesnis.

Jei vienas pagrindinių Jūsų prioritetų yra kokybė, toks variantas neabejotinai pateisins Jūsų lūkesčius. Iš akmens masės pagaminti dušo padėklai gera kaina parduodami Arsan.lt parduotuvėje – čia visuomet rasite pasiūlymų, leisiančių sutaupyti!