Renkantis vonią, tenka susipažinti su pačiais įvairiausiais jų tipais: šie įrenginiai skiriasi savo dizainu, formomis ir žinoma, medžiagomis. Vienos labiausiai paplitusių ir geriausiai vertinamų yra akmens masės vonios ─ šį kartą aptarsime, kas nulėmė išaugusią jų paklausą ir pakalbėsime apie tai, kaip išsirinkti visus poreikius tenkinantį modelį.

Akmens masės vonių privalumai

Patvarumas. Tai bene ryškiausia ir svarbiausia šių įrenginių ypatybė ─ galite būti tikri, jog akmens masės vonia Jums patikimai tarnaus ilgus metus. Iš šios medžiagos gaminamos vonios yra atsparios įbrėžimams, įskilimams bei chemikalams (tai reiškia, jog jų priežiūra taip pat bus paprastesnė), o jeigu visgi įvyktų nelaimė, paviršių labai paprastai galėtumėte restauruoti. Toks sprendimas tikrai bus ilgaamžis.

Aukštesnis komforto lygis. Jei siekiate išplėtoti atpalaiduojančią vonios kambario aplinką, laisvai pastatoma vonia iš akmens masės bus vienas geriausių pasirinkimų: šie įrenginiai pagaminti taip, jog komfortas Jus lydėtų kiekviename žingsnyje. Tai pastebėsite dar tik pradėję leisti vandenį ─ tuomet nesigirdės jokių papildomų garsų. Pirkėjai taip pat giria ir itin švelnų šių vonių paviršių bei ilgai išsilaikančią vandens temperatūrą: šie privalumai aktualūs tiems, kurie dažniau mėgaujasi vonios procedūromis.

Elegantiška išvaizda. Nors tai nėra išskirtinai akmens masės vonioms būdingas bruožas, aukštos jų kokybės neįmanoma nepastebėti ─ šie įrenginiai leidžia sukurti prabanga ir elegancija alsuojančią atmosferą. Tačiau jei norėsis paprastesnių sprendimų, tarp šių modelių surasite ir tokių variantų: stilistinė įvairovė yra dar vienas šių vonių privalumas!

Į ką svarbu atkreipti dėmesį renkantis akmens masės vonią?

Tam, kad naujoji akmens masės vonia tikrai pateisintų visus lūkesčius, turėtumėte žinoti dar kelis svarbius dalykus ─ vadovaukitės šiais patarimais.

Apsispręskite dėl formos. Tarp šių vonių surasite daugybę skirtingų formų, todėl turėtumėte gerai pagalvoti, koks variantas Jums būtų tinkamiausias ir patogiausias. Dažnai teigiama, jog akmens masės vonios yra kiek didesnės nei kitų tipų įrenginiai, tačiau nesiryžtume to patvirtinti ─ jei Jums reikalingi mažesni vonios išmatavimai, ir tarp šių gaminių surasite kompaktiškų modelių.

Apgalvokite, kurioje vietoje šią vonią statysite. Vertėtų žinoti, jog šio tipo vonios yra pakankamai sunkios, todėl norėdami greičiau atlikti visus montavimo darbus, turėtumėte iš anksto apsispręsti dėl jos vietos ir jau minėtų matmenų. Kai turėsite šį atsakymą, išsirinkti sunku nebus: vonios internetu pateikiamos su visa reikalinga informacija, tad šį įrenginį galėsite įsigyti jo net nematę realybėje.

Nusistatykite biudžetą. Akmens masės vonių kainos yra kiek didesnės, tačiau dėl jų kokybės abejonių tikrai nekyla. Visgi, jei norisi šiek tiek sutaupyti, iš anksto nuspręskite, kiek lėšų šiam pirkiniui galite skirti ir ieškokite specialių pasiūlymų akcijos metu vonios pigiau parduodamos. Daugybę tokių pasiūlymų visada pateikia Arsan.lt parduotuvė.

Atsižvelgus į visus privalumus, galima teigti, jog akmens masės vonios tikrai vertos Jūsų dėmesio: jos patiks kiekvienam, mėgstančiam komfortiškas ir atpalaiduojančias maudynes. O jei rinkdamiesi nepamiršite atsižvelgti į svarbiausius aspektus, tokia vonia ilgus metus nekels jokių rūpesčių!