Kiekvienais metais vonios kambarių interjeruose galime pastebėti naujų pokyčių ir atspalvių. 2020-ieji taip pat nėra išimtis. Vienas ryškiausių šių metų pokyčių – sumažėjęs ilgą laiką dominavusių chromuotų paviršių populiarumas, kurį pakeitė auksinė spalva. Nors toks sprendimas nėra įprastas, auksiniai atspalviai turi nemažai pranašumų. Šį kartą pakalbėsime apie tai, kodėl aukso spalvą verta įtraukti į vonios interjerą ir pasidalinsime patarimais, kaip tai padaryti.

Kodėl auksinę spalvą verta įtraukti į vonios interjerą?

Nesvarbu, kur yra naudojami auksiniai akcentai, jie visuomet siejami su prabanga ir ištaigingumu. Būtent taip atrodo ir auksinėmis detalėmis papuošti kambariai – toks interjeras dvelkia elegancija ir atrodo itin charakteringai. Manoma, kad auksiniai atspalviai tendencijų viršūnėse atsidūrė ir dėl plačių stilistinių galimybių.

Tačiau visa tai nereiškia, kad toks pasirinkimas tinka tik prabangos įspūdžiui plėtoti. Lyginant su chromu, auksiniai paviršiai yra kur kas jaukesni ir šiltesni, taigi ir interjeras tampa kur kas malonesnis akiai. Pasirinkus tokį variantą, galima atrasti ir praktinės naudos. Jei iki šiol vargote nuo chromuotų paviršių valydami vandens dėmes ar pirštų antspaudus, dabar galėsite kiek lengviau atsikvėpti - ant auksinio paviršiaus jie yra mažiau pastebimi. 

Naujausios auksiniais atspalviais paremtos kolekcijos

Atsižvelgdami į šiuos pokyčius, gamintojai taip pat kur kas dažniau pradėjo naudoti auksinę spalvą kolekcijose. Tai reiškia, jog nusprendę ją pritaikyti savo vonios kambariuose, tikrai turėsite iš ko pasirinkti. Pirmiausia verta apžiūrėti įvairius smulkius aksesuarus, tačiau taip pat reikėtų įvertinti ir naujas dušo kabinų maišytuvų bei dugno vožtuvų kolekcijas.

Auksinę spalvą į vonios kambarį labai subtiliai nusprendė įtraukti Radaway kompanija, neseniai pristačiusi Essenza Pro Gold dušo kabinų kolekciją. Ryškiausias jos akcentas – subtilios auksinės detalės, naudojamos dušo kabinų rankenoms ir sutvirtinimams. Toks pasirinkimas suteiks vonios kambariui daugiau jaukumo, tačiau pernelyg jo neapkraus, taigi tokią dušo kabiną galėsite įmontuoti bet kokio stiliaus patalpose.

Prie jų puikiai derės ir auksinės spalvos TRES maišytuvai – daugiausiai jų aptikti galima PROJECT kolekcijoje. Priklausomai nuo puoselėjamos stilistikos, galima rinktis tiek blizgius, tiek matinius jų paviršius. Be to, šie praustuvo maišytuvai gali būti skirtingų formų ir dydžių, taigi juos nesunkiai pritaikysite pagal savo poreikius. Toks aukso spalvos maišytuvas pretenduoja tapti vonios kambario akcentu – ši prabangi detalė tikrai neliks nepastebėta.

Tikėtina, kad auksinėmis detalėmis paremtų kolekcijų sulauksime ir daugiau, tačiau sunku nesutikti, kad ir dabar turime iš ko pasirinkti. Jei vonios kambaryje norisi daugiau jaukumo ir elegantiškos prabangos, šias auksinėmis detalėmis papuoštas dušo kabinas ir vandens maišytuvus palankiomis sąlygomis siūlome įsigyti Arsan.lt parduotuvėje.