baltas vonios interjeras
Balti ir kiti šviesūs atspalviai itin dažnai pasirenkami kuriant vonios kambario interjerą, nes šie atspalviai sukuria švaros ir gaivos įspūdį. Tai yra pakankamai saugus sprendimas tuomet, kai norisi paprastesnės stilistikos. Dauguma pripratę vonios kambaryje matyti baltus praustuvus, unitazus ir kitą baltos spalvos keramiką – tokiais atvejais imame svarstyti, kaip būtų galima pagyvinti vyraujančią stilistiką. Jeigu ir Jums norisi, kad vonios kambario dizainas būtų jaukus ir stilingas, ARSAN profesionalų komanda siūlo išbandyti kelis sprendimus. 

Spalvų žaismas

Lengviausiai pagyvinsite vonios kambario interjerą įtraukdami spalvotas detales, kurios suteiks akcentą vonios kambariui. Tam dažniausiai naudojami vonios aksesuarai, pavyzdžiui - skysto  muilo dozatoriai, muilinės, rankšluosčių laikikliai ir kiti panašūs aksesuarai. Ne mažiau žaviai atrodo ir chromuotos vonios maišytuvų dalys bei kiti šia medžiaga padengti įrenginiai – tokie atspalviai suteikia patalpai daugiau jaukumo. Be to, nebūtina rinktis labai ryškių spalvų – norint daugiau gyvybingumo, baltą spalvą taip pat galima derinti su pilka, kremine ar kitomis neutraliomis, pastelinėmis spalvomis. Norint išlaikyti namų interjero vientisumą – rekomenduojama vonios priedus derinti su šalia esančių kambarių stilistika. Balto vonios kambario atnaujinimas su keliais spalvotais priedais yra nebrangus ir lengvas sprendimas, kurį galite įgyvendinti be didelių pastangų!

vonios aksesuarai

Ryškesnis rankšluosčių džiovintuvas

Nors vonios gyvatukai pagal savo paskirtį pirmiausia turi džiovinti, mes siekiame sujungti funkcionalumą ir estetinį vaizdą, kad gyvatukai ne tik džiovintų rankšluosčius, bet ir darniai įsilietų į vonios kambario interjerą. Rankšluosčių džiovintuvas gali būti įvairių spalvų: tiek visiškai dėmesio neatkreipiančios pilkos, tiek gerokai įdomesnės raudonos ar juodos, todėl priklausomai nuo galutinės idėjos, turėsite galimybę nuspręsti, kuris gyvatukas Jums patinka labiausiai. Vien kitokios spalvos šiuolaikiškai atrodantis vonios džiovintuvas gali kardinaliai pakeisti balto vonios kambario nuotaiką. Be šio įrenginio tikriausiai nepavyks išsiversti, todėl pasistenkite iš jo gauti kaip įmanoma daugiau naudos!

vonios gyvatukas

Gamtos akcentai

Jei nesinori didesnių pokyčių vonios kambario interjere, jį galite pagyvinti naudodami natūralias medžiagas, tokias kaip augalai, mediena ar akmuo. Į vazas pamerkę gėlių, padėję sodinamą augalą, ar tiesiog papuošę kambarį dirbtinais augalais – iš karto pastebėsite pokyčius. Toks kambarys pastebimai taps jaukesnis ir gyvesnis! Natūralumo gali įnešti ir šviesos šaltiniai, pavyzdžiui, modernūs veidrodžiai su LED apšvietimu – ši vonios kambario detalė suteiks voniai charakterio ir jaukumo pojūtį. Arsan.lt parduoutvėje rasite platų LED veidrodžių asortimentą: įvairių dydžių, formos bei papildomų funkcijų pasirinkimas jus nustebins!

paa amore laisvai pastatoma vonia

Pokyčiai tualeto zonoje

Norint efektyviai įnešti daugiau žaismingumo, vertėtų pakoreguoti šią kambario zoną. Bene geriausiai tam tiks naujas unitazo dangtis (drąsiai galite rinktis kontrastuojantį juodą ar kitus ryškius variantus) ar smulkesni tualeto reikmenys, tokie kaip įdomesnis tualetinio popieriaus laikiklis ar wc šepetys. Kaskart keisdami juos, atnaujinsite ir bendrą vonios interjerą.

Jeigu nenorite įtraukti kitokios spalvos vonios kambaryje – vertėtų pagalvoti apie vonios įranga, kuri pasižymėtų išskirtiniu dizainu. Rekomenduojame apžvelgti ARSAN salono naujienas – modernias dušo kabinas su baltos spalvos profiliais, kurios be abejonės suteiks unikalumo jūsų vonios kambariui!

Atsižvelgus į šiuos patarimus, be didelių pastangų galima pagyvinti pernelyg baltą vonios kambario interjerą. Visgi, jei būtent minimalistinė, neryški išvaizda ir buvo Jūsų tikslas – labai svarbu šioje patalpoje atsikratyti nereikalingais, erdvę apkraunančiais daiktais ir palaikyti nepriekaištingą tvarką – tik tuomet galėsite mėgautis galutiniu rezultatu.