Dušo trapus ir latakus rekomenduojama rinktis tuomet, kai dušo kabinoje norima sutaupyti papildomos erdvės. Toks variantas yra pigesnis ir lengvai įmontuojamas, nereikia nieko papildomai išgriauti ar įrengti, todėl bendras kambario interjeras išlieka nepakitęs, o leidžiamas vanduo bėga tiesiai į trapą ar lataką.

Šie įrenginiai turi išties nemažai privalumų, tačiau renkantis reikėtų atkreipti dėmesį į tai, ar vonios kambaryje yra galimybė įmontuoti trapą ar lataką – sistema yra įleidžiama į grindis, todėl jeigu norite pakeisti seną dušo kabiną nauja, iš anksto reikėtų pasitikrinti, ar bus galimybę pasiekti reikalingą gylį. Kur kas sudėtingiau įrengti šias sistemas senos statybos daugiabučiuose, tuo tarpu naujai statomuose namuose sistemą prijungti prie kanalizacijos bus visai paprasta. Renkantis tinkamiausią įrenginį, vertėtų atkreipti dėmesį į vandens nuolydį – kuo jis bus didesnis, tuo geriau vanduo galės nutekėti.

Turintiems galimybę įmontuoti šiuos įrenginius ir tuo pačiu nesibaiminti dėl kaimynų saugumo, reikės apsispręsti, kurią iš šių dviejų prekių išsirinkti. Iš esmės tiek trapai, tiek latakai veikia panašiu principu – vienintelis skirtumas yra tas, jog įsirengus vonios lataką vanduo tekės pro groteles, o pasirinkus trapą, jis išbėgs pro vieną angą. Kainos atžvilgiu trapai yra šiek tiek pigesni, tačiau latakai lengviau praleidžia vandenį, todėl jis greitai subėga į kanalizaciją ir nesikaupia ant grindų. Latako grotelės daugeliui vizualiai atrodo estetiškiau, o tai ypač svarbu tais atvejais, kai pasirenkamos stiklinės dušo kabinos durys.

Abu įrenginiai turi savus privalumus, tad galutinis sprendimas priklausys nuo vonios kambario dizaino ir Jūsų asmeninių poreikių. Įvairių rūšių trapų, latakų galite rasti ir gausiame mūsų asortimente – labiausiai vonios kambariui tinkantį variantą lengvai ir greitai atras kiekvienas pirkėjas!