walk in duso pertvara

Šiuolaikinės galimybės leidžia mums apsvarstyti įvairias vonios kambario idėjas ir išbandyti modernius sprendimus. Vienas jų – dušas be padėklo, kurių populiarumas sparčiai auga. Visgi, nusprendus įgyvendinti tokią idėją, svarbu atsižvelgti į tam tikrus aspektus.

Jei naudojame jau paruoštą dušo padėklą, turime pritaikyti projektą pagal nustatytus išmatavimus. Jei pasirenkame Walk In dušo kabiną, dėl to jaudintis nereikia. Vietoj dušo padėklo įrengimo klojamos keraminės grindys.

Lengvas montavimas

Grindų lygyje plytelėmis išklotas dušo padėklas gali būti pagamintas tradiciniu būdu: pirmiausia reikia nuimti grindų paviršių, kuriame turėtų būti dušo kabina. Tada erdvę reikia užpildyti betonu ir padaryti atitinkamus grindų nuolydžius. Vėliau paviršių reikia nugruntuoti ir hidroizoliuoti naudojant skystą foliją arba izoliacinę masę. Drenažas turi būti padarytas linijinis arba taškinis. Linijinis turi didesnį vandens nutekėjimo paviršių, yra estetiškesnis ir neabejotinai modernesnis. Svarbus aspektas yra tai, kad dėl grindų lygyje įrengtų dušo padų labai lengva pašalinti bet kokius nešvarumus iš trapo ar latako.

stacionari duso pertvara

Trapo ar latako pasirinkimas

Pasirinkimas tarp šių dviejų detalių priklauso nuo tam tikrų konstrukcinių elementų. Pavyzdžiu, jei jus domina trapas, tačiau kanalizacijos anga įrengta aukščiau, teks pasirūpinti ir papildomu nuolydžiu. Architektūrinių sprendimų galima sugalvoti ir daugiau, tačiau faktas vienas – toks trapo įrengimas pareikalaus šiek tiek daugiau laiko ir pastangų.

Norintiems mažiau rūpesčių, rekomenduojama rinktis dušo latakus – šis variantas taip pat atrodys estetiškai, tačiau jo įrengimui prireiks mažiau pastangų, kadangi nuolydis formuojamas ne iš keturių, o tik iš vieno kampo. Be to, jie lengviau praleidžia vandenį, o grotelės dušo zonai suteikia dar daugiau estetikos.

duso latakas
duso trapas

Apdaila ir plytelės

Apdailos kokybė yra svarbiausias dalykas dėl vėlesnio dušo kabinos naudojimo patogumo ir apsaugos nuo pratekėjimo ar užtvindymo vonios kambaryje.

Keraminės plytelės, siūlės, klijai ir, žinoma, plytelių klojėjo meistriškumas yra ne mažiau svarbūs. Čia turėtų būti naudojami lankstūs izoliacijos klijai skystų plėvelių ir masių pavidalu bei vandeniui atsparios jungtys. Plyteles klojančio žmogaus įgūdžiai ypač matomi tokiose vietose kaip plyteles jungiančios erdvės ir įvadai, kuriuose reikia tiksliai nupjauti ir sumontuoti plyteles.

stacionari duso pertvara

Dušo pertvaros

Pasirūpinus trapu ar lataku, vertėtų pagalvoti ir apie tai, kokias dušo sieneles montuosite. Šiuo atveju ypač tinka Walk In stacionarios dušo sienelės ir pertvaros – pasirinkę jas, dušo erdvę galėsite sumontuoti atsižvelgdami tiek į savo maudymosi įpročius, tiek į patalpos dydį. Tai yra madingas ir praktiškas sprendimas tiek mažiems, tiek erdviems vonios kambariams. Vandens nutekėjimo sistema (latakas arba dušo padėklas) montuojama tiesiai ant grindų arba grindyse, todėl turite pilną laisvę rinktis norimo dydžio dušo kabiną, nes nereikia atsižvelgt į standartinius dušo padeklų matmenis. Toks sprendimas taip pat leidžia atsiskleisti keraminių plytelių grožiui. Mažesniam vonios kambariui galite rinktis vieną įėjimą turinčias sieneles, tačiau jei erdvės yra daugiau, galite apsvarstyti ir kitus variantus – toks dušo erdvės kūrimas palieka jums neribotas galimybes suformuoti tokią kabiną, kurios norisi būtent jums. 

stacionari duso pertvara

Išsirinkę trapą ar lataką bei apsisprendę dėl dušo sienelių dydžio, būsite pasiruošę įrengti dušą be padėklo. Šis darbas nepareikalaus didelių pastangų, o vonios kambarys atrodys ne tik moderniai, bet ir optiškai šiek tiek padidins turimą erdvę, kadangi šių berėmių sienelių konstrukcijos suteiks patalpai lengvumo įspūdį. Tai aktualu kiekvienam, siekiančiam sukurti malonią ir atpalaiduojančią vonios kambario atmosferą.

Related products

Comments (0)

No comments at this moment

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.

Prekė pažymėta