Šiuolaikinės galimybės leidžia mums apsvarstyti įvairias vonios kambario idėjas ir išbandyti modernius sprendimus. Vienas iš jų – dušas be padėklo, kurį nusprendžia išsirinkti vis daugiau pirkėjų. Visgi, nusprendus įgyvendinti tokią idėją, svarbu atsižvelgti į tam tikrus aspektus.

Trapo ar latako pasirinkimas

Pasirinkimas tarp šių dviejų detalių priklauso nuo tam tikrų konstrukcinių elementų. Pavyzdžiu, jei Jus domina trapas, tačiau kanalizacijos anga įrengta aukščiau, teks pasirūpinti ir papildomu nuolydžiu. Architektūrinių sprendimų galima sugalvoti ir daugiau, tačiau faktas vienas – toks trapo įrengimas pareikalaus šiek tiek daugiau laiko ir pastangų.

Norintiems mažiau rūpesčių, rekomenduojama rinktis dušo latakus – šis variantas taip pat atrodys estetiškai, tačiau jo įrengimui prireiks mažiau pastangų, kadangi nuolydis formuojamas ne iš keturių, o tik iš vieno kampo. Be to, jie lengviau praleidžia vandenį, o grotelės kambariui suteikia dar daugiau estetinės išvaizdos.

Dušo sienelės

Pasirūpinus trapu ar lataku, vertėtų pagalvoti ir apie tai, kokias dušo sieneles montuosite. Šiuo atveju ypač tinka Walk In stacionarios dušo sienelės ir pertvaros – pasirinkę jas, dušo erdvę galėsite sumontuoti atsižvelgdami tiek į savo maudymosi įpročius, tiek į patalpos dydį. Mažesniam vonios kambariui galite rinktis vieną įėjimą turinčias sieneles, tačiau jei erdvės yra daugiau, galite apsvarstyti ir kitus variantus – toks dušo erdvės kūrimas palieka Jums neribotas galimybes suformuoti tokią kabiną, kurios norisi būtent Jums.

Išsirinkę trapą ar lataką bei apsisprendę dėl dušo sienelių dydžio, būsite pasiruošę įrengti dušą be padėklo. Šis darbas nepareikalaus didelių pastangų, o vonios kambarys atrodys ne tik moderniai, bet ir optiškai šiek tiek padidins turimą erdvę, kadangi šių sienelių konstrukcijos suteiks patalpai lengvumo įspūdį. Tai aktualu kiekvienam, siekiančiam sukurti malonią ir atpalaiduojančią vonios kambario atmosferą.