Siekiant įrengti visapusiškai patogų vonios kambarį, svarbu kruopščiai apgalvoti kiekvieną šio kambario detalę. Kasdieniam mūsų komfortui įtakos turi ne tik pagrindiniai įrenginiai, bet ir smulkesnės jų dalys, tokios kaip dušo durys. Būtent šie gaminiai gali užtikrinti, kad maudynių zona būtų nepriekaištinga – jei toks ir yra Jūsų tikslas, turėtumėte atkreipti dėmesį į tam tikrus aspektus, kurie padės išrinkti tinkamiausias duris Jūsų dušo kabinai.

1. Vonios įranga. Nors dažniausiai dušo durys parduodamos drauge su dušo kabina, priklausomai nuo kambario išplanavimo, jas galima įsigyti ir atskirai – tuomet sukuriama originali maudymosi zona. Bene dažniausiai naudojamos dušo durys nišoms, leidžiančios maksimaliai išnaudoti turimą kambario plotą. Dušo kabinos taip pat dažnai įrengiamos drauge su vonia – tuomet vietoj durų naudojama vonios sienelė, kuri padeda išvengti vandens nutekėjimo ir tarsi sukuria atskirą erdvę dušui. Taigi dušo durų ar sienelės tipas priklausys nuo to, kokią įrangą naudojate namuose.

2. Vonios kambario dydis. Nors dažniausiai pagal šį aspektą deriname dušo kabinos dydį, durų pasirinkimas taip pat yra svarbus – ypač tuomet, jei kalbėsime apie jų varstymo tipą. Turint mažiau erdvės, tikrai nesinorėtų papildomai jos išnaudoti į išorę atsidarančioms durims – nors toks variantas džiugina paprasta priežiūra, visgi, nedideliam vonios kambariui rekomenduojamos stumdomos, į vidų varstomos ar sulankstomos dušo durys. Visą šią informaciją vertėtų prisiminti ir tuomet, jei ieškosite pilnai sukomplektuotos dušo kabinos: jų durų varstymo tipai taip pat skiriasi.

3. Durų stilius. Prekyboje šiuo metu pastebimi dviejų tipų gaminiai: rėmą turinčios ir berėmės dušo durys. Tiesa, vertėtų pastebėti, jog dėl ilgesnio privalumų sąrašo antrasis variantas pasirenkamas kur kas dažniau. Berėmės dušo durys sukuria šiek tiek didesnės erdvės iliuziją, yra lengvai prižiūrimos ir lengvai dera prie bet kokio interjero. Visgi, tai nereiškia, jog kito tipo dušo durys nėra vertos Jūsų dėmesio – šis pasirinkimas priklauso ir nuo Jūsų asmeninio stiliaus jausmo.

4. Dušo durų stiklas. Šiuo atveju turėsite daugybę pasirinkimų, tačiau svarbiausia atkreipti dėmesį į kelis aspektus. Jei ieškote itin tvirtų gaminių, rinkitės storesnį stiklą turinčias dušo duris, o jeigu Jums aktuali paprasta priežiūra, pirmenybę teikite stiklams, padengtiems specialia nuo kalkių ir kitų nešvarumų saugančia spalva.

Stiklo spalva labiau priklausys nuo Jūsų poreikių: ieškantiems privatumo, labiau patiks matinis paviršius, o jei norisi didesnės erdvės įspūdžio, geriau tiks skaidrus ar veidrodinis stiklas. Be to, dušo kabinos stiklą dabar galima graviruoti lazeriu – taip sukursite išskirtinę atmosferą vonios kambaryje.

Apsvarstę visus šiuos aspektus, turėtumėte lengvai nuspręsti, kokios durys dušui tiktų geriausiai. Įvairių tipų ir skirtingų dydžių kokybiškos, tačiau pigios dušo durys Jūsų laukia Arsan.lt parduotuvėje – čia tikrai bus iš ko pasirinkti!