Vonios sienelės šiais laikais yra itin sparčiai populiarėjantis sprendimas, užtikrinantis estetišką aplinką ir sumažinantis vandens prisitaškymo riziką. Nors gali pasirodyti, kad tai – lengvai išsirenkamas pirkinys, pradėję paieškas pastebėsite, jog dušo sienelės gali būti labai skirtingos. Tam, kad lengviau priimtumėte sprendimą, pirmiausia turėtumėte apgalvoti visus žemiau įvardintus aspektus. 

Pasirinkite tinkamus išmatavimus

Siekiant, jog vonios sienelės montavimas būtų paprastas ir, svarbiausia, sėkmingas, turėtumėte šį gaminį priderinti prie savo naudojamos vonios. Jei šis įrenginys turi lygų kraštą, pritvirtinti sienelę tikrai nebus sunku, tačiau vertėtų atsižvelgti ir į jos aukštį bei plotį – kuo platesnė bus dušo sienelė, tuo sandaresnę erdvę galėsite sukurti. Šiuo atveju pasirinkimas yra ypatingai platus, todėl tikrai surasite sprendimą, užtikrinsiantį, jog vonia su sienele derės nepriekaištingai.

Apsispręskite dėl varstymo tipo

Kai kurios vonios dušo sienelės turi tik vieną, dažniausiai – nejudančią dalį, tad jei rinksitės tokį modelį, šį punktą galite praleisti. Tačiau jei norėsite uždaresnės dušo zonos ir pirksite kelių segmentų gaminį, turėtumėte atkreipti dėmesį, kokio tipo yra vonios sienelė: stumdoma, sulankstoma ar turinti į vieną ar kitą pusę atsidarančias duris.

·        Sulankstoma sienelė. Iš mažų segmentų sudarytas, sulankstomas vonios stiklo sieneles nenaudojant galima sustumti prie vonios krašto ir taip sukurti lengvesnės erdvės įspūdį. Tai ypač patogu, jei sienelės neketinate naudoti kiekvienų maudynių metu.

·        Stumdoma sienelė voniai. Šio tipo vonios stiklinės sienelės nereikalauja papildomos kambario ar maudynių zonos erdvės, todėl jas ypač pravartu rinktis tuomet, kai erdvę tenka taupyti.

·        Stiklinė dušo sienelė su durimis, atsidarančiomis į išorę. Tokia stiklinė vonios sienelė suteikia galimybę itin komfortiškai patekti į vonią, tačiau renkantis tokį variantą, pravartu įsitikinti, ar atsivėrusios durys nekliudys kitiems kambaryje stovintiems daiktams.

·        Vonios priekinė sienelė su durimis, atsidarančiomis į abi puses. Tai ypač universalios vonios sienelės, leidžiančios kiekvieną kartą pasirinkti patogesnį durelių varstymo tipą. Tačiau nepamirškite atsižvelgti ir į išmatavimus – tik taip būsite tikri, jog dureles į abi puses galėsite varstyti be jokių trikdžių.

Atsižvelkite į stiklą

Į šį aspektą pravartu atsižvelgti tiek dėl stiliaus, tiek dėl praktiškumo. Pradėkime nuo dizaino: vonios stiklinės sienelės gali būti skaidrios, matinės ar įvairių įdomesnių atspalvių, kurie neabejotinai prisideda prie bendro patalpos interjero. Vertėtų žinoti ir tai, jog skaidrus stiklas leidžia sukurti vizualiai erdviau atrodančią aplinką, o matinis – suteikia daugiau privatumo maudynių metu. Tad įvertinę šiuos niuansus ir atsižvelgę į kitas vonios kambario spalvas, nesunkiai turėtumėte priimti sprendimą.

Tuomet pats laikas pagalvoti ir apie praktiškumą – jei norite, kad stačiakampė ar kampinė vonia su sienele būtų kaip įmanoma lengviau prižiūrima, siūlome rinktis antikalkinį stiklą turinčius modelius. Gerų atsiliepimų susilaukia ir Easy Clean danga – kaip ir byloja pavadinimas, toks stiklas nuvalomas gerokai lengviau.

Nuspręskite, kokia dušo sienelės kaina Jums priimtina

Dušo sienelės kaina gali priklausyti nuo stiklo storio ir kokybės, gamybos technologijų ir pačių gamintojų, todėl kai kurių modelių vertė gali skirtis net keliais kartais. Paprasčiausia šiuo atveju patiems iš anksto nusistatyti maksimalų biudžetą ir pagal jį rinktis kitus poreikius atitinkančius modelius. Sutaupyti gali padėti ir stiklinės vonios sienelės akcija – tokių pasiūlymų dažnai rasite Arsan.lt parduotuvėje.

Atsižvelgę į visus šiuos aspektus, nesunkiai nuspręsite, kuri vonios sienelė Jūsų namams tiktų geriausiai. Galite būti tikri, jog šiuo atveju tikrai turėsite iš ko pasirinkti!