Bidė – vis dažniau didesniuose vonios kambariuose sutinkamas santechnikos įrenginys, kuris daugeliui vis dar sukelia nemažai klausimų dėl jo panaudojimo galimybių. Nors pagrindinė bidė funkcija yra skirta asmeninei higienai, iš arčiau susipažinę su šio įrenginio savybėmis, atrasite ir daugiau būdų, kaip naudotis bidė – kai kuriuos iš jų atrasite šiame straipsnyje.

Esminės naudojimosi taisyklės. Bidė valdymo mechanizmas yra toks pats, kaip vandens maišytuvuose, tad šiuo klausimu problemų tikrai neturėtų iškilti. Jums tereikės perprasti veikimo principą ir pasirinkti pageidaujamą temperatūrą. Atkreipkite dėmesį, kad bidė neatlieka klozeto funkcijos, tad ja galima naudotis tik po tualeto.

Intymioji higiena ir kojų plovimas. Naudojant bidė intymiajai higienai, ją reikėtų apžergti ir jei įmanoma – ant jos atsisėsti. Nors gali pasirodyti, kai tai patogiau bus padaryti pasirinkus pastatomą bidė, tinkamo aukščio pakabinami bidė įrenginiai ar įmontuojamos bidė taip pat leis susitvarkyti su šia užduotimi. Plauti kojas naudojantis šiuo įrenginiu taip pat nebus sudėtinga – procesas visiškai toks pats, lyg naudotumėtės kitais vonioje esančiais prietaisais.

Vaikų ar gyvūnų maudynės. Bidė galite panaudoti ir prausdami gyvūnus ar naujagimius – tuomet praverstų ir papildomas dušelis bei žinoma, tiek šiek didesnių išmatavimų įrenginys.

Drabužių skalbimas ar kiti buities darbai. Bidė gali pasitarnauti ir kaip papildoma kriauklė, jei joje bandysite išplauti specialios priežiūros reikalaujančius rūbus, rankšluosčius ar kitus audinius. Dažniausiai šlapių, tačiau dar visiškai neišskalbtų drabužių nėra kur padėti – tokiais atvejais Jums taip pat pravers bidė.

Įmontavus bidė savo namuose, netruksite pastebėti ir daugiau jos pritaikymo galimybių, kurios priklausys nuo Jūsų asmeninių poreikių. Tad jeigu turite laisvos erdvės šalia unitazo ir svarstote, kaip prasmingai ją išnaudoti, vertėtų pagalvoti apie bidė įsigijimą – ji pravers ne tik Jums, bet ir visiems kitiems šeimos nariams.