Renkantis vonios kriauklę, ypatingai svarbu atsižvelgti į medžiagą, iš kurios ji yra pagaminta – pagal tai galima nuspręsti, kokiomis savybėmis pasižymės šis gaminys. Ne vienerius metus itin daug dėmesio susilaukia keramikiniai praustuvai: šį kartą aptarsime pagrindinius jų privalumus, nulėmusius tokį populiarumą – jei iki šiol su jais nesusipažinote, dabar puiki proga tai padaryti!

Itin lengva priežiūra. Ši medžiaga yra ypatingai lygi, tačiau dažniausiai, net ir gerai įsižiūrėję, skirtumų patys pastebėti negalėtume. Visgi, nors glazūros lygumas atsiskleidžia tik mikroskopu pastebimame lygmenyje, to pakanka, jog keramikinės kriauklės valymas būtų itin paprastas ir nereikalaujantis mūsų laiko. Taip yra dėl to, jog ant tokio paviršiaus labai sunkiai kaupiasi nešvarumai, o jeigu po kurio laiko jų šiek tiek ir atsiranda, valymui dažniausiai pakanka minkštos sausos šluostės. Šia ypatybe keraminė kriauklė lenkia kone visus kitus šių įrenginių tipus.

Plati stilistinė įvairovė. Keraminiai praustuvai džiugina įdomiomis formomis, skirtingais paviršiais bei kitais stilistiniais sprendimais, todėl tokį gaminį nesunku pritaikyti bet kokio stiliaus vonios kambaryje. Jis galės tiek įsilieti į vyraujančią aplinką, tiek tapti pagrindiniu jos akcentu – pasirinkimo įvairove tikrai neteks nusivilti. Reikėtų paminėti, kad tokių praustuvų kaina gali būti kiek aukštesnė, tačiau jei paieškosite, kur ir kada vyks keramikinės kriauklės akcija, šį gaminį įsigysite itin palankiomis sąlygomis. Daug tokių pasiūlymų rasite Arsan.lt parduotuvėje.

Atsparumas temperatūrų svyravimams. Turėdami iš keramikos pagamintą kriauklę, galėsite nesibaimindami į ją leisti tiek labai karštą, tiek ir labai šaltą vandenį – tokie svyravimai neturės jokios įtakos šio gaminio paviršiui. Ši ypatybė ypač patiks tiems, kurie vonios kriauklę naudoja ne tik rankų plovimui, bet ir kitiems buities darbams.

Nesigirdi leidžiamo vandens triukšmo. Keraminės plautuvės paviršius puikiai sugeria bet kokius garsus, todėl pavyksta išvengti ir leidžiamo vandens skleidžiamo triukšmo. Jei namuose sienos plonos, o namiškiai keliasi ir eina miegoti skirtingu laiku, tikrai įvertinsite šį papildomo komforto suteikiantį privalumą.

Tvarumas. Nors gali pasirodyti, kad ši medžiaga yra pakankamai plona, galite būti tikri – keraminės kriauklės voniai bus tvirtos, patikimos ir ilgaamžės. Tiesa, tokių įrenginių restauruoti praktiškai nėra galimybės, tačiau gamintojai nuolat tobulina gamybines technologijas, užtikrinančias dar geresnį jų atsparumą, todėl dėl šio aspekto nerimauti nereikėtų. Įsigiję tokią kriauklę, jos privalumais mėgausitės ilgus metus!

Įvertinus visus šiuos privalumus, nesunku suprasti, kodėl keramikinės kriauklės susilaukia tiek pirkėjų dėmesio. Šiuos įrenginius mėgsta visi, vertinantys aukštą kokybę, stilingą išvaizdą ir ypatingai paprastą priežiūrą – tokiu ypatybių deriniu iš tiesų sunku nesižavėti!