Tuomet, kai įrenginėjamas vonios kambarys, dizainas užima svarbią vietą – būtent nuo jo priklauso šios patalpos atmosfera. Jau daugybę metų vienu populiariausių stilių yra laikomas klasikinis, kuris niekuomet neišeina iš mados. Tad jeigu svarstote, kaip sukurti būtent tokį kambario interjerą, Jums padės šios kelios klasikinio vonios dizaino idėjos.

Klasikinė vonios kambario sudėtis

Klasikinį vonios kambarį dažniausiai sudaro tualetas, praustuvas ir vonia, kurie kompaktiškai yra statomi vienas arčiau kito. Be abejo, įrangos gali būti ir daugiau, tačiau norint atskleisti šį stilių, svarbu patalpos neperkrauti nereikšmingais elementais. Tokiame interjere vyrauja keramika, tačiau nesuklysite pasirinkę ir kitas, kokybiškas bei elegantiškai atrodančias medžiagas.

Laisvai pastatomos vonios

Nesvarbu, ar tai būtų akmens masės vonia, ar iš kitų medžiagų pagaminti įrenginiai, drąsiai galima teigti, jog laisvai pastatomos vonios yra vienas populiariausių pasirinkimų klasikiniam stiliui. Būtent šio gaminio pagalba galima atskleisti patalpos išskirtinumą, o šiais laikais netgi rekomenduojama prie tradicinių spalvų priderinti ir įdomesnius vonių atspalvius, taip sukuriant savitą interjerą. Visgi, jei Jūsų vonios kambarys nėra itin erdvus, atminkite, jog prie klasikinio interjero taip pat dera ir standartinės stačiakampės vonios.

Tradiciniai vonios baldai

Šie vonios kambario elementai taip pat gali prisidėti prie autentiško stiliaus kūrimo – ypač tuomet, jei praustuvų spintelės ir kiti baldai pasižymės aukšta kokybe ir preciziškumu. Nenorintiems eksperimentuoti, labiausiai tinka vonios baldų komplektai – pasirinkę tokį sprendimą, lengvai išlaikysite harmoningą kambario stilių. Tiek šie, tiek kiti vonios baldai parduodami Arsan.lt el. parduotuvėje.

Klasikinis dušas

Net ir tuomet, jei Jūsų vonios kambarys su dušo kabina, galite sukurti klasikinį stilių – tuomet rekomenduojama rinktis apvalesnes ir nejudančias dušo galvutes. Kitaip tariant, tokiame interjere labiausiai derėtų dušo sistemos, turinčios dvi dušo galvas: vieną – nejudančią, o kitą – su žarnele. Taip neaukodami patogumo išlaikysite klasikinį stilių.

Vandens maišytuvai

Šiuo atveju nesuklysite pasirinkę klasikinės išvaizdos chromuotus maišytuvus, kurie lengvai dera prie bet kokio vonios kambario interjero. Visgi, jei norisi sukurti šiek tiek įdomesnę aplinką, galite pagalvoti apie retro stiliaus maišytuvus – jie įneš į interjerą truputį prabangos ir elegancijos. O pačias jų savybes (rankenėlių skaičių ir kt.) galite rinktis pagal asmeninius savo poreikius.

Vadovaujantis šiais patarimais, klasikinio vonios kambario įrengimas neturėtų tapti sudėtinga užduotimi. Visgi, drąsiai galima (ir netgi būtina) šiek tiek paeksperimentuoti – tuomet Jūsų kuriamas interjeras spinduliuos savitu žavesiu.