Rinkdamiesi vonios įrangą, atkreipiame dėmesį į įvairius kriterijus, tarp kurių neretai minimas ir prekinis ženklas. Atsižvelgę į gamintoją, daug ką galime pasakyti apie gaminių kokybę ir ryškiausias jų savybes. Šiais laikais vonios įranga prekiaujančių įmonių sąrašas yra itin platus – siūlome susipažinti su tais prekiniais ženklais, kurie vienoje ar kitoje srityje susilaukia daugiausiai pirkėjų dėmesio ir neabejotinai yra verti Jūsų pasitikėjimo.

Azzurra

Prieš daugiau kaip tris dešimtmečius Italijoje įkurta kompanija labai greitai susilaukė tarptautinio pripažinimo. Jų gaminama vonios keramika išsiskiria aukšta kokybe, žaviu dizainu ir naujausių technologijų pritaikymu – būtent šių savybių derinys turėjo įtakos itin greitai įmonės sėkmei. Azzurra atstovai iki šiol koncentruojasi į šiuolaikinio žmogaus poreikių analizę ir stengiasi užtikrinti, jog praustuvai, klozetai ir visa kita vonios įranga dar labiau pagerintų jo gyvenimo kokybę. Ypatingai daug šiuolaikinių technologijų pritaikoma gaminant unitazus – ši kompanija patentavo praplovimo sistemą, leidžiančią kaskart nuleidžiant vandenį sutaupyti apie 70 procentų jo kiekio. Stengiamasi užtikrinti, jog klozetai būtų lengvai prijungiami prie kanalizacijos, o pertvarkant kambarį, juos būtų galima nesunkiai sumontuoti.

Nemažai Azzurra unitazų pagaminti naudojant populiariąją „rimless“ technologiją, supaprastinančią šios įrangos priežiūrą – tai užtikrina ir įspūdinga antibakterinė sistema, gerokai sumažinanti mikrobų apkrovas. Verta apžiūrėti ir šios kompanijos siūlomus WC komplektus – įsigiję bendrą rinkinį, visais išvardintais privalumais mėgausitės ir greičiau, ir pigiau. Ne mažiau dėmesio nusipelnė ir Azzurra praustuvai, kurie vertinami ne tik dėl puikios kokybės, bet ir dėl stilingo dizaino. Kompanija, bendradarbiaudama su garsiausiais tarptautiniais dizaineriais, stengiasi atspindėti visas naujausias vonios kambario sektoriaus tendencijas, todėl šiuos įrenginius nesunkiai pritaikysite savo interjerui.

Flaminia

Daugiau kaip 60 metų sėkmingai gyvuojanti Italijos kompanija Flaminia prekiauja santechnikos gaminiais – bidė, tualetais, jų dangčiais ir kitais vonios kambariui reikalingais įrenginiais. Dirbdami su geriausiais italų dizaineriais, jie nuolat tobulina savo produktų stilistinius sprendimus, tuo pačiu neatsilikdami ir nuo naujausiųjų technologijų.

Pastaruoju laikotarpiu bene daugiausiai komplimentų susilaukia Flaminia unitazai, turintys atvirą apiplovimo lanką. Šios technologijos dėka, klozetas apiplaunamas tikslingiau ir efektyviau, todėl jo priežiūrai tenka skirti kur kas mažiau dėmesio. Be to, tokie gaminiai neišsiskiria ir savo kaina – kompanija įveikė vieną didžiausių iššūkių, kuomet stengėsi palankią kainą suderinti su aukščiausios kokybės medžiagomis ir technologijomis, tačiau ilgi metai nuoseklaus darbo nenuėjo veltui. Visa tai atsispindi visoje Flaminia produkcijoje, kuri tiesiog spinduliuoja itališka kokybe!

Duravit

Sunku patikėti, tačiau ši Vokietijos kompanija prieš keletą metų atšventė 200-tąjį gimtadienį – nors per šį laikotarpį jų siūlomas asortimentas ženkliai pasikeitė, pagrindinės vertybės išliko tos pačios. Kurdami vonios santechnikos įrenginius, gamintojai pagrindinį dėmesį sutelkia į kokybę, dizainą ir sparčiai kintančias technologijas – visa tai tapo Duravit prekinio ženklo išskirtinumais, kurie žinomi ir vertinami tarptautiniu mastu.

Kiekvienas kompanijos produktas apgalvotas iki smulkmenų – pavyzdžiui, jei manote, kad klozetai nebeturi kuo nustebinti, Duravit Jus privers galvoti kitaip. Suprasdami šių įrenginių svarbą, gamintojai dėmesį sutelkė į maksimalų komfortą ir higieną. Tam naudojamos net kelios skirtingos technologijos: pasitelkiama aukščiausios klasės keraminė glazūra, naudojama praplovimo efektyvumą didinanti ir vandens sąnaudas mažinanti „Rimless“ technologija bei speciali „WonderGliss“ danga, neleidžianti kauptis nešvarumams. Duravit didžiuojasi ir savo gaminių dizainu, kuris išsiskiria savo elegancija ir paprastumu, padedančiu harmoningai įsilieti į bendrą aplinką. Taupydami Jūsų laiką, gamintojai siūlo įsigyti ir bendrus WC komplektus, kuriuose rasite visas unitazo montavimui reikalingas priemones – dėl jų kokybės ir funkcionalumo galite net neabejoti.

Tece

Ne vieną dešimtmetį solidžią vietą santechnikos rinkoje užimanti Vokietijos kompanija puikiai žino, ko reikia pirkėjams. Kurdami santechnikos gaminius ir jų montavimui skirtas sistemas, gamintojai daug dėmesio skiria dialogui su klientais, inovacijoms bei ilgaamžiams sprendimams. Tece atstovai teigia, kad jų sėkmės paslaptis – neblėstantis smalsumas, leidžiantis neatsilikti nuo be perstojo tobulėjančių tendencijų ir dėl to nuolat didėjančių vartotojų poreikių.

Ši kompanija daug dėmesio skiria visoms montavimo detalėms, tad jeigu nuspręsite įsigyti šiuo prekiniu ženklu pažymėtą WC komplektą, dėl jo kokybės ir funkcionalumo nerimauti nereikės. Stengiamasi užtikrinti, kad potinkiniai rėmai būtų stabilūs, lengvai montuojami, patikimi ir efektyvūs. Nustebsite susipažinę ir su WC mygtukų asortimentu: kompanija siūlo tiek visiškai paprastus, plastikinius modelius, tiek kur kas išmanesnius, bekontakčius variantus, pritaikytus skirtingiems Jūsų poreikiams.

Visos šios kompanijos pradžiugins Jus ir asortimento įvairove, ir nepriekaištinga gaminių kokybe, tačiau jeigu tarp jų nerasite tinkamiausių prekių, pasiduoti nereikėtų – rinkoje šiuo metu yra ne viena įmonė, galinti šiems prekiniams ženklams mesti iššūkį. Gausų vonios įrangos asortimentą rasite Arsan.lt parduotuvės asortimente – čia ją įsigysite itin palankia kaina.