Kai vonios kambario erdvė yra didelė, nebereikia galvoti, kaip patogiai sutalpinti visą reikalingą įrangą – tuomet galima pasitelkti fantaziją ir sukurti įdomų ir išskirtinį šios namų vietos interjerą. Laisvai pastatoma vonia tokiais atvejais gali tapti pagrindiniu vonios kambario akcentu ir visai erdvei suteikti unikalumo.

Laisvai pastatomų vonių tipas yra mėgstamas dėl savo stilingos išvaizdos – jeigu vietos yra tiek, jog aplink vonią galima vaikščioti, pastačius ją kambario centre galima sukurti prabangos įspūdį ir vonios kambarį paversti mažu SPA centru. Skirtingi šių vonių dydžiai ir formos suteikia galimybę ją pastatyti bet kurioje kambario vietoje, todėl šį variantą galima rinktis ir mažesniuose vonios kambariuose – svarbu, jog pastatyta vonia netrukdytų praeiti ir šalia jos patogiai būtų galima pastatyti kitus būtinus įrenginius.

vonia balta

Laisvai pastatomos vonios gali būti ir skirtingų spalvų, tačiau vis dėl to pirkėjai labiausiai mėgsta rinktis baltus įrenginius ir prie jų vėliau priderina dėmesį atkreipiančias kojeles. Jos ne tik užtikrina vonios stabilumą, bet ir padeda sukurti pageidaujamą stilių vonios kambaryje, todėl kojelių dizainas yra toks pats svarbus, kaip ir viso vonios kambario. Pasirinkus ryškesnes kojeles, jas galima derinti su kitais kambario akcentais ir tokiu būdu sukurti unikalų vonios interjerą.

Be visų su stiliumi susijusių privalumų, laisvai pastatoma vonia yra mėgstama ir dėl savo praktiškumo – vonios kambaryje patogioje vietoje pastačius tokio tipo įrenginį, bus nesudėtinga išvalyti po juo besikaupiančius nešvarumus. Paprasta priežiūra ir stilių įvairovė yra vienos pagrindinių priežasčių, dėl kurių laisvai pastatomos vonios yra mėgstamos klientų, tad jeigu susidomėjote šiuo variantu, mūsų asortimente rasite platų laisvai pastatomų vonių pasirinkimą – beliks nuspręsti, kuri vonia geriausiai derėtų Jūsų vonios kambaryje.