Sunku būtų surasti vonios kambarį be įvairiausių santechninės keramikos įrenginių, tačiau siekiant maksimalaus komforto šioje erdvėje, vien tik jų dažniausiai nepakanka. Tuomet ypač praverčia santechninės keramikos priedai – apie daugelį iš jų atlikdami remonto darbus net nesusimąstome, tačiau juos įsigiję, netrunkame įsitinkinti teikiamais privalumais.

Šiuos priedus būtų galima suskirstyti į dvi grupes – gaminiai, skiri didesniam asmeniniam patogumui ir daiktai, skirti vonios įrangos ar išplanavimo tobulinimui. Kalbant apie asmeninį komfortą, dažnai pasirenkami unitazo porankiai, kurie suteikia jaustis tvirčiau sėdantis ar stojantis, todėl ypač tinka senjorams ar specialiųjų poreikių turintiems žmonėms. Itin praverčia ir praustuvo pakabos – pasirinkę šį gaminį, rankšluostį visuomet turėsime po ranka, todėl prausimosi procedūros bus dar patogesnės ir efektyvesnės.

Estetiškai vonios kambario išvaizdai užtikrinti dažnai naudojami praustuvo sifono ar paties praustuvo gaubtai, o tuomet, kai vietos šioje patalpoje nėra itin daug, ypač praverčia skiriamosios sienelės. Jų pagalba paprastai ir greitai galima padalinti kambario erdvę, taip atskiriant tualeto ar kitas erdves. Daug dėmesio sulaukia ir praustuvo dugno plokštės, kurios gali būti ir baltos, ir ryškiai žalios ar geltonos – spalvų pasirinkimas kur kas platesnis, todėl šis nedidelis atributas leidžia į vonios kambario interjerą įnešti šiek tiek gyvybingumo.

Visi šie gaminiai stebina aukšta kokybe ir patvarumu, todėl jaus naudotis galėsite ne vienerius metus, o šiuolaikiškas jų dizainas bus lengvai priderinamas tiek prie kitų vonios įrenginių, tiek prie bendro vyraujančio vonios kambario interjero. Šiek tiek paieškojus, naudingų santechninės keramikos priedų surasite ir dar daugiau, tad jeigu norisi, kad vonios kambarys būtų funkcionalesnis ar tiesiog patogesnis, pasirūpinę vos keliomis papildomomis detalėmis, tikrai nesunkiai šį tikslą įgyvendinsite.