Apstačius vonios kambarį pagrindiniais įrenginiais, taip pat reikia pasirūpinti ir papildomais baldais, tarp kurių yra ir spintelės. Šie gaminiai žavi ne tik gausiu dizaino ir spalvų pasirinkimu, bet ir skirtingų modelių įvairove. Dažnai šioje namų erdvėje pasirenkamos pakabinamos vonios spintelės – kokie jų privalumai?

Vienas didžiausių šio tipo spintelių privalumų yra galimybė vizualiai padidinti kambario erdvę. Uždengtos vonios grindys sudaro mažesnės patalpos įspūdį, tad pakėlę vonios baldus nuo žemės, galėsite išvengti šio efekto. Pakabinus jas didesniame aukštyje, žemiau taip pat galėsite pastatyti kitus baldus, todėl maksimaliai išnaudosite visą turimą vietą.

Šių gaminių įvairovė patinka tiems, kurie ieško stilingų akcentų vonios interjerui pagyvinti, o tuomet, kai norisi efektyvių sprendimų, dažnai yra pasirenkamos pakabinamos vonios spintelės su veidrodžiu – toks variantas yra funkcionalus ir naudingas tuomet, kai reikia sukurti didesnės erdvės įspūdį. Veidrodis vonioje suteiks jaukumo ir tuo pačiu atspindės šviesą bei spalvas, tačiau jam nereikės ieškoti atskiros vietos sienoje, o spintelė tuo tarpu atliks pagrindinę daiktų laikymo funkciją, tad įsigiję vieną prekę, gausite dvigubą naudą.

Norisi, jog vonios kambarys atrodytų ne tik didelis, bet ir tvarkingas, todėl vonios spintelės naudojamos ne tik kaip stiliaus detalė – į ją galimą sudėti visas kasdienai reikalingas priemones ir tokiu būdu išvengti chaoso. Tuomet išryškėja dar vienas pakabinamų spintelių voniai privalumas – jas galima montuoti pasirinktame aukštyje, tad jeigu sienoje yra keli įtrūkimai ar kiti nelygumai, juos lengvai bus galima paslėpti.

Skirtingi jų išmatavimai, formos, spalvos ir stiliai kiekvienam leis atrasti savo vonios kambariui tinkamiausią sprendimą, tad jeigu ieškote funkcionalių, tačiau dailiai atrodančių sprendimų, pakabinamos vonios spintelės gali pasitarnauti ir kaip daili interjero detalė, ir kaip patogus, erdvę taupantis baldas.