Įrengti vonios kambarį, kuris yra ne tik gražus, bet ir funkcionalus, gali tapti nelengva užduotimi – be pagrindinių vonios baldų ir įrenginių, reikia pasirūpinti ir smulkiąja santechnika. Tokie įrenginiai nėra dažnai pastebimi, tačiau be jų atliekamų funkcijų kasdienis apsilankymas vonioje gali tapti ne tokiu maloniu ritualu ir sukelti papildomų nepatogumų.

Sifonas yra viena iš tų prekių, apie kurią dažnai nesusimąstome, tačiau būtent šio įrenginio dėka vonios kambaryje neužsilaiko blogas kvapas ir nereikia galvoti, ką daryti su užsikimšusia kanalizacija. Sifono stovi vanduo, kuris sulaiko visus nemalonius kvapus ir neleidžia jam patekti į išorę – tai pagrindinė šio įrenginio funkcija.

Sifonai naudojami praustuvuose, dušo kabinose ir voniose ir lemia visos sistemos vandens pralaidumą, todėl norint, kad viskas vyktų sklandžiai, būtina pasirūpinti kokybišku ir patvariu įrenginiu. Patikimų, savo vardą rinkoje jau pelniusių gamintojų siūlomi sifonai atitinka visus keliamus reikalavimus, todėl ilgus metus galėsite džiaugtis maloniais kvapais savo vonios kambaryje.

Turint galimybę, geriausia sifoną įgilinti – kitu atveju rekomenduojama rinktis žemesnį ir seklesnį variantą, kurio pralaidumas vandeniui yra mažesnis. Vis dėl to, prieš renkantis šį įrenginį voniai, pirmiausia reikia žinoti, kokia dušo galvutė bus naudojama. Nuo jos dydžio priklausys vandens tekėjimo srovė ir stiprumas, todėl visa kita vonios įranga, o tuo pačiu ir sifonai, turėtų būti renkami ir projektuojami atsižvelgiant į šiuos parametrus.

Sifonai nėra tas įrenginys, kuris galėtų pretenduoti į labiausiai akį traukiančių akcentų kategoriją – kur kas svarbesnis jo funkcionalumas. Atsižvelgiant į tai, mūsų asortimente galėsite rasti klasikinio stiliaus, chromu padengtus sifonus, kurie neturės įtakos bendram kambario interjerui, tačiau užtikrins vonios jaukumą sulaikydami visus nemalonius kvapus.