Niekas neprieštarautų dėl teiginio, kad visi vonios kambario aksesuarai ženkliai prisideda prie bendros šios patalpos atmosferos plėtojimo – ne išimtis yra ir skysto muilo dozatoriai bei muilinės. Jie ne tik atlieka savo pagrindinę funkciją, bet ir tampa svarbiomis detalėmis formuojant interjerą, todėl šių aksesuarų išvaizdai visuomet skiriamas ypatingas dėmesys. Gerai tai, jog ir pasirinkimo įvairove šiuo atveju netenka nusivilti – jei norite tuo įsitikinti, atidžiau panagrinėkite Arsan.lt parduotuvėje esantį skysto muilo dozatorių ir muilinių asortimentą.

Muilo dozatorių ir muilinių montavimo tipas

Prieš pradėdami galvoti apie aksesuarų dizainą, pirmiausia nusprendžiame, kur bus jų vieta ir koks montavimo tipas atitinkamu atveju bus patogiausias. Pagal šį aspektą išskiriami du muilinių ir muilo dozatorių tipai – laisvai pastatomi ir pakabinami. Abu iš jų gali pasiūlyti skirtingus privalumus:

  • Laisvai pastatomi aksesuarai itin lengvai gali būti padedami vis į kitą vietą. Vos tik sugalvosite, juos galėsite patraukti vos keliais centimetrais ir lygiai taip pat nesudėtingai pernešite aksesuarus į kitą erdvę. Kitaip tariant, šie vonios aksesuarai suteikia Jums neribotą laisvę.
  • Pakabinami aksesuarai voniai, priešingai nei prieš tai minėtasis tipas, turi vieną pastovią vietą ir norint juos patraukti, reikia atlikti kur kas daugiau darbų. Tačiau tokio tipo vonios reikmenys leidžia visapusiškai išnaudoti visą turimą vietą. Kabinant juos ant sienos ar kito paviršiaus, sutaupoma vieta ant stalviršio, kurią galima pasitelkti kitiems daiktams.

Kuris variantas bus tinkamesnis, priklausys konkretaus vonios kambario. Jei neturite daug laisvos vietos prie kriauklės, labiau tiks pakabinami muilo dozatoriai, o jeigu šiuos aksesuarus dažnai mėgstate perkelti į kitą vietą ir erdvės turite užtektinai, Jūsų lūkesčius pateisins laisvai pastatomos muilinės.

Spalvų ir dizaino įvairovė

Apgalvojus montavimo būdą, pats metas apmąstyti ir dizainą. Muilinės ir muilo dozatoriai gali nustebinti labai įdomiais atspalviais. Šiuo metu ypač populiari matinė juoda, prabanga alsuojanti auksinė, sterili balta ar neutrali sidabrinė yra tik menka dalis to, ką galima rasti tarp šių aksesuarų. Itin išskirtinai atrodo krištoliniai bei iš chromuoto žalvario ar marmuro pagaminti aksesuarai, kurie neretai puošiami stilingais raštais ir dekoruojami įmantriomis detalėmis.

Kad ir kokia spalva Jus šiuo metu žavėtų, didelė tikimybė, kad tarp muilo dozatorių ją tikrai pavyks surasti. Ir ne tik tarp šių aksesuarų: daugelis muilinių priklauso bendroms kolekcijoms, tad jeigu prie išskirtinių gaminių prijungsite ir WC šepečiusstiklinaites ar kitus vonios reikmenis, sukursite dar unikalesnį interjerą.

Nesuklysime pasakydami, kad muilinės ir muilo dozatoriai siūlo kone plačiausią spalvų ir formų pasirinkimą iš visų vonios aksesuarų. Tai reiškia, kad net ir be kardinalių pokyčių, į vonios interjerą galite įnešti daugiau spalvų ir taip pagyvinti gerokai pabodusią kambario išvaizdą. Tam neprireiks didelių pastangų, tačiau rezultatai neabejotinai pranoks visus lūkesčius!