65 metus skaičiuojanti Vokietijos kompanija TECE tarptautinę sėkmę pasiekė ypatingą dėmesį skirdama praktikai. Iki šių dienų nuolat svarstoma, ar kiekvieną produktą galima pagaminti geriau, greičiau, lengviau ar patraukliau. Visi TECE įrenginiai pasižymi aukšta kokybe, estetišku stiliumi, funkcionalumu ir patogia integracija. Gamintojai ypatingą dėmesį skiria kiekvienam produktui, todėl net ir tokios nedidelės detalės kaip vandens nuleidimo mygtukai gali labai maloniai nustebinti – jei ieškosite jų, pirmiausia apsižvalgykite TECE asortimente.

TECE vandens nuleidimo mygtukų spalvų pasirinkimas

Ne paslaptis, jog vonios kambario interjerui įtakos turi kiekviena detalė. Tai puikiai supranta ir TECE gamintojai – būtent dėl šios priežasties jų siūlomi vandens nuleidimo mygtukai gali būti pačių įvairiausių atspalvių. Jei kursite tamsų interjerą, turėsite galimybę rinktis juodą, matinę spalvą, o klasikinei stilistikai tiks balta: standartinė, antibakterinė, pieno spalvos ar šiek tiek blizgi. Ieškantiems įdomesnių sprendimų, turėtų patikti matiniai - chromuoti, pergamono ar nerūdijančio plieno WC mygtukai.

Neteks nusivilti ir formų įvairove – nors pati vandens nuleidimo plokštelė dažniausiai būna stačiakampė, mygtukai gali būti apvalūs, keturkampiai ar netikėčiausių nestandartinių formų. Taip pat tarp TECE vandens nuleidimo mygtukų galima atrasti ir daugybę skirtingų medžiagų, tokių kaip plastikas, stiklas, nerūdijantis plienas, antibakterinis stiklas bei sensorika. Kai pasirinkimas toks gausus, šią detalę visiškai nesunku suderinti su bendru vonios kambario interjeru ar su pasirinktu paties unitazo dizainu. 

Vandens nuleidimo mygtukų kolekcijų gausa

Atidžiau panagrinėjus šios kompanijos asortimentą, nesunku įsitikinti, kad šie gamintojai ypatingą dėmesį skiria ir kokybei, ir vartotojų poreikiams. Dėl to egzistuoja ne viena Tece WC mygtukų kolekcija, pritaikyta skirtingiems Jūsų norams. Susipažinkite su pačiomis populiariausiomis:

TECEnow kolekcija įrodo, kad stilingas WC mygtukų dizainas neturi reikalauti didelių investicijų. Aiškus, elegantiškas dizainas, labai plokščia plastikinė plokštė ir universalus montavimas – tai tik keli šios serijos privalumai.

  • TECEambia tualeto vandens nuleidimo mygtukai, lyginant su kitomis kolekcijomis, yra šiek tiek iškilesni, tačiau tokia forma – ypač neutrali ir puikiai tinkanti bet kuriai vonios kambario atmosferai. Kaip privalumai dažnai išskiriami madingai maži matmenys ir tvirtas įjungimo mechanizmas.
  • TECEloop kolekcijai priklausantys gaminiai garsėja žaismingais ovalios formos mygtukais ir pasižymi ypatingai gausia spalvų įvairove. Juos pritaikysite bet kokiame interjere.
  • TECEsquare WC mygtukai, skirti dvigubai praplovimo sistemai, pasižymi itin plokščia konstrukcija, kuri suteikia šiems gaminiams daugiau elegancijos. Metalinis jų paviršius garsėja tvarumu ir apsaugo nuo pirštų antspaudų žymių.
  • TECElux Mini kolekcijos gaminiai tiks ieškantiems aukščiausios kokybės. Šie gaminiai veikia net neprisilietus (arba vos palietus) plokštelę. Jie itin stilingi, paprastai valdomi ir atsparūs, taigi vonios kambaryje galėsite mėgautis išskirtine patirtimi.

Nors sunku patikėti, tačiau tai dar ne visos TECE vandens nuleidimo mygtukų kolekcijos, kurias galite rasti Arsan.lt parduotuvėje. Jei norite, kad ši detalė būtų ir kokybiška, ir stilinga, tarp šios kompanijos siūlomų produktų atrasite ne vieną dėmesio vertą variantą.