Tam, kad apsilankymas vonios kambaryje būtų ne tik malonus, bet ir praktiškas, svarbu apgalvoti kiekvieną detalę – tokiais atvejais svarbus tampa net ir toks nedidelis įrenginys kaip vandens maišytuvas. Skirtingi jų tipai leidžia jį nesunkiai priderinti prie bendro kambario interjero, tačiau tuo pačiu priverčia pagalvoti, koks modelis labiausiai atitiktų keliamus reikalavimus ir leistų sutaupyti papildomų vandens sąnaudų. Kokie gali būti šių įrenginių tipai ir į ką derėtų atkreipti dėmesį renkantis tinkamiausią variantą?

Vandens maišytuvai skiriasi savo svirčių skaičiumi – jie gali būti vienasvirčiai arba turėti dvi svirteles. Manoma, jog įrenginiai su viena svirtele leidžia paprasčiau reguliuoti vandens temperatūrą ir vandens tekėjimo stiprumą, todėl naudojantis tokio tipo vandens maišytuvu galima sutaupyti papildomų lėšų. Šie modeliai dažniausiai mėgstami ir dėl patogaus naudojimo, tačiau tai labiau asmeninis įpročio reikalas – jeigu iki šiol naudojotės maišytuvu su dviem svirtelėmis, tikėtina, jog toks variantas Jums atrodys kur kas priimtinesnis.

Renkantis tinkamiausią vandens maišytuvo modelį, reikėtų atkreipti dėmesį ir į tai, kaip jis bus montuojamas. Sprendimas dažniausiai priklauso nuo to, koks yra erdvės išplanavimas – gamintojai šiuo metu siūlo vandens maišytuvus, kurie gali būti montuojami iš krašto arba iš grindų, todėl beliks nuspręsti, kuris variantas bus patogesnis.

Kai jau žinosite, kokie turėtų būti techniniai vandens maišytuvo parametrai, beliks pagalvoti ir apie jo išvaizdą. Nors šie įrenginiai dažniausiai nėra pagrindinė vonios kambario interjero detalė, norint išlaikyti vientisą stilių, reikės atsižvelgti į gaminio medžiagą ir spalvą. Populiariausi sprendimai šiuo klausimu yra nerūdijantis plienas ir chromas, kurie yra mėgstami dėl savo ilgaamžiškumo ir tvirtumo, tačiau tinkamiausias variantas priklauso nuo Jūsų stiliaus pojūčio ir kuriamo vonios kambario interjero.