Vonios maišytuvai naudojami praktiškai kiekviename vonios kambaryje, todėl apie jų svarbą taip pat žino kiekvienas. Visgi, kai reikia nuspręsti, kuris maišytuvas voniai tiktų labiausiai, tenka susipažinti su įvairiais skirtingais šių įrenginių parametrais, tarp kurių yra ir montavimo būdas. Šį kartą aptarsime, kaip gali būti montuojami maišytuvai voniai ir kuris variantas Jūsų atveju tiktų geriausiai.

Ant vonios krašto. Tai pakankamai dažnai naudojamas maišytuvų tipas, kuris yra tinkamas įvairioms vonioms – net ir laisvai pastatomoms. Tokie vonios maišytuvai, iš anksto išgręžus specialias skyles,  montuojami ant vonios krašto, tačiau jei vonia yra įstatoma, juos lygiai taip pat galima tvirtinti ant plytelių ar kito paviršiaus.

Pasirinkus šį maišytuvą, galima išlaikyti estetišką kambario išvaizdą ir itin patogiai prisileisti vandens į vonią. Be to, tokio tipo maišytuvai voniai pasižymi gausiu asortimentu, todėl juos lengva derinti prie bet kokio vonios interjero.

Prie sienos. Galima teigti, jog tokie maišytuvai voniai yra bene populiariausi – toks montavimo būdas pasirenkamas tiek senuose, tiek naujuose būstuose. Nors tvirtinimo procesas yra kiek sudėtingesnis, kadangi vamzdžius reikia paslėpti sienoje, toks vonios maišytuvas turi pakankamai daug privalumų: jį paprasta prižiūrėti ir valyti, o kambarys atrodo kiek erdvesnis. Be to, lieka daugiau laisvos vietos ant vonios krašto ar kitų apdailos detalių – šią erdvę galima išnaudoti dušo reikmenims ar kitiems svarbiems daiktams.

Į sieną. Dar kitaip žinomi kaip potinkiniai vonios maišytuvai, šio tipo įrenginiai savo privalumais mažai kuo skiriasi nuo prieš tai minėtų sieninių maišytuvų. Šiek tiek skirtingi yra pačio montavimo niuansai, tačiau jie dažniausiai priklauso nuo konkrečios prekės. Atidžiau įsižiūrėjus, galima pastebėti, jog sienoje pasislepia dar daugiau konstrukcinių detalių – tai reiškia, jog tokie vonios maišytuvai džiugins dar paprastesne priežiūra ir erdvia vonios kambario išvaizda.

Ant grindų. Šio tipo maišytuvai voniai išsiskiria elegantiška, dėmesį atkreipiančia išvaizda. Dažniausiai jie naudojami kartu su laisvai pastatomomis voniomis, tačiau atsižvelgiant į kambario išdėstymą, juos galima pritaikyti ir kitiems vonių tipams. Toks maišytuvas voniai užima šiek tiek daugiau kambario erdvės, todėl dažniausiai yra pasirenkamas tų, kurie gali pasigirti erdvesne vonios patalpa.

Susipažinus su visais šiais maišytuvų montavimo būdais, turėtų būti kur kas paprasčiau nuspręsti, kuris variantas Jūsų vonios kambariui tiktų geriausiai. Tinkamo vonios maišytuvo ieškokite Arsan.lt parduotuvėje – čia visa vonios įranga parduodama gera kaina.