Net ir neturint didelio vonios kambario, nebūtina apsispręsti, ar rinktis dušo kabiną, ar vonią – vonios sienelės dėka galima turėti abu šiuos įrenginius. Pritvirtinus ją prie vonios, sudaroma atskira erdvė dušui, kuriai nereikia papildomos vietos vonios kambaryje. Prausiantis sienelės galima ir nenaudoti, tačiau ji sumažina galimybę vandens pratekėjimui ant grindų ir taip sukuria papildomą komforto jausmą. Tai ypač patogu tais atvejais, kai šeimoje yra mažesnių vaikų – net ir po jų apsilankymo vonioje grindys liks švarios.

Pasirinkę tinkamą, dažniausiai matinio tipo stiklą, už sienelės galėsite ir pasislėpti. Kalbant apie stiklus – jų pasirinkimas itin didelis, todėl priklausomai nuo poreikių, galima sienelę naudoti skirtingiems tikslams įgyvendinti. Norintiems vizualiai padidinti kambario erdvę, vienas tinkamiausių variantų bus skaidrus stiklas, tuo tarpu grūdintas paviršius padės išvengti purvo ar kitų nuosėdų kaupimosi ant stiklo. Galimi ir kiti stilistiniai ir spalviniai sprendimai, kurie pagyvins Jūsų vonios kambario interjerą.

Vienas pagrindinių vonios sienelės privalumų yra tai, jog ji užima itin mažai vietos. Priklausomai nuo sienelės tipo, ji gali būti ir sulankstoma, todėl tuomet, kai nebus naudojama, sustumta prie sienos paliks nemažai tuščios erdvės.

Kalbant apie sienelių rūšis, galima rinktis skirtingus durelių atidarinėjimo tipus – be jau prieš tai minėtų sulankstomų, galima rinktis stumdomas arba varstomas sieneles. Tokios sienelės itin dailiai atrodo erdviuose vonios kambariuose ir yra mėgstamos dėl paprastos priežiūros. Asortimente galite rasti įvairių tipų sieneles, kurias pritaikysite bet kuriame vonios kambaryje.

Nepriklausomai nuo to, kokias vonios sieneles pasirinksite, jos nustebins ir paprastu įmontavimu, kuriam nereikės papildomų žinių. Jau pritvirtintus pasirinktą dušo sienelę prie sienos, beliks džiaugtis jos teikiamais privalumais, o jų – išties nemažai.