Smulkioji santechnika

Aktyvūs filtrai

 2
Turime sandėlyje
Sifonas dušo padeklui Radaway HS1 Valymas iš viršaus. Efektyviausias ir greitas būdas išvalyti sifoną. Tereikia atsukti kištuką, išvalyti ir vėl prijungti kištuką į sifoną.

Smulkioji santechnika 

Vonios įranga ir santechnika – svarbus ir atsakingas sprendimas atliekant kapitalinį vonios remontą. Vonios kambaryje kiekvienam iš mūsų tenka praleisti nemažai laiko, todėl norint, jog visa įranga naudotis būtų patogu, reikėtų apgalvoti kiekvieną detalę. Tuomet pirmiausia susimąstome apie šios patalpos stilių, tačiau vis dėlto reikėtų nepamiršti ir kitų, gerokai svarbesnių aspektų. Nors įvairūs interjero sprendimai leidžia sukurti jaukią ir malonią atmosferą, tačiau patogumui daug įtakos turi ir smulkioji santechnika – ji užtikrina įrenginių funkcionalumą ir suteikia maksimalų komforto jausmą.

Daugelis sutiktų, jog vienas esminių smulkios santechnikos įrenginių yra sifonai. Kiekvienas norime turėti jaukų ir kvapnų vonios kambarį, kuris nekeltų papildomų rūpesčių – šio įrenginio viduje stovi vanduo, kuris sulaiko blogą kvapą, jo dėka nereikia skųstis užsikimšusia kanalizacija, todėl galima patogiai naudotis visais patalpoje esančiais įrenginiais. Praustuvui, voniai ar tualetui – Arsan.lt asortimente kiekvienas suras geriausiai visus poreikius atitinkantį sifoną. 

Šie gaminiai skiriasi savo dydžiu ir pritaikymo galimybėmis, tad jeigu Jums reikalingas prailgintas sifonas ar specialiai giliam dušo padėklui pritaikytas įrenginys, šiuos gaminius taip pat rasite mūsų elektroninės parduotuvės asortimente. Atliekant montavimo darbus, taip pat bus reikalingi perpylimo sistemos dangteliai bei sifono ventiliai, kurie ne mažiau džiugina savo patvarumu.

Siekiant visapusiško patogumo, svarbi ir kita smulki santechnika ir įvairios detalės jos tvirtinimui – kokybiški gaminiai užtikrins ilgaamžiškumą, todėl vieną kartą atlikus remontą, apie įrenginių keitimą galėsite pamiršti ne vienerius metus. Mūsų elektroninėje parduotuvėje rasite visą vonios kambariui reikalingą santechniką, todėl beliks išsirinkti labiausiai patikusias prekes. Siekiame pateisinti Jūsų lūkesčius, todėl prekiaujame žinomų ir savo vardą rinkoje jau pelniusių gamintojų įrenginiais, kurie džiugina savo ilgaamžiškumu ir patvarumu. Patraukli kaina ir aukšta kokybė – pagrindiniai kriterijai, kuriems skiriame itin daug dėmesio, todėl nuolat stengiamės pasiūlyti Jums optimaliausią jų santykį. Dėl šios priežasties, įvertinę savo poreikius ir finansines galimybes, lengvai surasite Jums tiksiančius smulkios santechnikos įrenginius, kurie patikimai tarnaus ilgus metus.

Smulkioji santechnika internetu – galimybė įsigyti patikusius įrenginius neišvykus iš namų. Juos galite užsisakyti Arsan.lt elektroninėje parduotuvėje – prekes kelių darbo dienų laikotarpyje pristatysime visoje Lietuvoje. Tų, kurie nori iš arčiau susipažinti su smulkiąja santechnika ir kitais įrenginiais, laukiame Vilniuje – mūsų vonios ir virtuvės įrangos saloną rasite adresu Lakūnų g. 51.

Vonios įrangą galite užsakyti

1. Atvykite į saloną ARSAN
Lakūnų 51, Vilnius
Žemėlapis ->

2. Internetu
Išsirinkite prekes, įsidėkite į krepšelį ir pateikite užsakymą.

3. El.paštu
[email protected]

4. Telefonu
+370 608 08686

Darbo laikas:
I-V 10.00-19.00

Jūsų patogumui ir geresnei patirčiai svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę SUTINKU arba tęsdami naršymą, Jūs sutinkate, kad slapukai būtų įrašomi.