Akcija

Yra 1 prekė.
Rodoma 1 - 1 iš 1 prekės

Akcijos

Atliekant vonios kambario remonto darbus ar norint atnaujinti kai kurias detales, svarbu išsirinkti kokybiškus ir patvarius gaminius. Tinkamai pasirinkti įrenginiai užtikrins ilgaamžiškumą ir suteiks galimybę patogiai jais naudotis kiekvieną dieną. Nors atnaujinimo darbus tenka atlikti pakankamai retai, pasiryžus jiems, tenka nemažai investuoti – būtent dėl šios priežasties dažnai stengiamės paieškoti pigesnių alternatyvių. Vis dėlto, šiuo atveju nebereikės rinktis tarp kokybės ir geros kainos, kadangi mūsų elektroninėje parduotuvėje vyksta vonios santechnikos ir įrangos išpardavimas – galimybė įsigyti prekes už mažesnę kainą. Tuomet beliks apsispręsti dėl tinkamiausių gaminių pasirinkimo. 

Stilius

Tuomet beliks apsispręsti dėl tinkamiausių gaminių pasirinkimo. Renkantis įrangą rekomenduojama atkreipti dėmesį į gaminių paviršių ir dizainą – prekės gali padėti sukurti jaukų vonios interjerą ir vizualiai padidinti kambario erdvę. Siekiant sukurti jaukią ir harmoningą vonios kambario atmosferą, patartina visas detales derinti tarpusavyje – tuomet pavyks išlaikyti vientisą stilių. Pravartu pasirinkti ir kelis ryškesnius, dėmesį atkreipiančius akcentus – jie vonios kambario interjerui suteiks gyvybingumo. Vonios santechnikos ir įrangos nuolaidos taikomos įvairių stilių ir formų gaminiams. Komplektai ar atskiri įrenginiai - Arsan.lt asortimente kiekvienas klientas galės surasti labiausiai prie interjero derantį ir lūkesčius atitinkantį variantą.

Ilgaamžiškumas

Vonios kambario įranga atnaujinama rečiau negu per keletą metų, todėl patvarumas – vienas pagrindinių aspektų renkantis gaminius. Vonios santechnikos ir įrangos akcija – galimybė įsigyti kokybiškus įrenginius, kurie tarnaus ne vienerius metus. Mes prekiaujame tik patikimų, vartotojų pasitikėjimą jau pelniusių gamintojų siūloma produkcija, todėl nepriklausomai nuo to, kokius gaminius išsirinksite, galėsite būti tikri dėl jų ilgaamžiškumo.                                          Vonios santechnikos ir įrangos kaina atitinka kokybę, todėl siūlomos nuolaidos turėtų sudominti kiekvieną, kuris planuoja savo biudžetą ir nori įsigyti kokybiškus įrenginius mažesne kaina. Tad jeigu ieškote kokybiškos, tačiau nebrangios dušo kabinos, akcija – puiki proga suderinti abu šiuos prioritetus.

Virtuvės ir vonios įrangos akcijos internetu

Ieškantiems, kur dušo kabinos pigiau parduodamos ar susidomėjusiems kita išparduodama vonios bei virtuvės įranga, pasiūlysime apžiūrėti mūsų asortimentą. Vonios įranga yra pasiekiama internetu ir pristatoma per kurjerį. Tad pavyks sutaupyti ne tik papildomų lėšų, bet ir laiko sąnaudų. Norinčius iš arčiau apžiūrėti įrangą ar pasidairyti po mūsų siūlomą asortimentą, kviečiame atvykti į vonios baldų saloną Vilniuje, adresu Žirmūnų g.70. Mes siekiame, jog aukšta kokybe ir patrauklia kaina žavinčios prekės Vilniuje ar kituose Lietuvos miestuose Jums būtų pasiekiamos saugiai ir greitai.