Latvijos gamintoja PAA puikiai žinoma ne tik dėl aukštos kokybės produkcijos, bet ir dėl inovatyvių bei originalių sprendimų pritaikymo. Būtent dėl šios priežasties visiškai nenuostabu, jog kalbant apie nestandartines vonios kriaukles, labai dažnai minimas būtent šis prekinis ženklas. Jei svarstote apie galimybę pirkti išskirtinai atrodantį gaminį, nestandartiniai PAA vonios praustuvai Jums turėtų palikti įspūdį – siūlome susipažinti su populiariausiais jų variantais.

Neįprastas montavimo būdas

Ši kompanija siūlo ne tik ant stalviršio, prie sienos ar kitais klasikiniais būdais montuojamas kriaukles voniai, bet ir kur kas įdomesnius sprendimus. Vienas jų – ant skalbimo mašinos montuojami praustuvai, kurie ne tik atrodo išskirtinai, bet ir leidžia sutaupyti pakankamai daug patalpos erdvės, kurios dažnuose namuose neretai pritrūksta.

Jei prieš tai minėta idėja nenustebino, vertėtų atkreipti dėmesį į PAA kriaukles su stalviršiais ir kojelėmis – toks komplektas atrodo labai unikaliai, elegantiškai ir tikrai pretenduoja tapti vonios interjero akcentu. Nors vietos jam gali prireikti kiek daugiau, pasirinkę jį, sutaupysite laiko, kurį praleistumėte stalviršį derindami su naujuoju praustuvu.

Unikali išvaizda

PAA praustuvai voniai maloniai pradžiugins ir tuos, kurie ieško įdomesnių dizainų, tačiau nori rinktis įprastus montavimo būdus. Tarp šių gaminių galima atrasti daugybę išskirtinai atrodančių formų, kurios padės išsaugoti elegantišką kambario atmosferą, tačiau tuo pačiu suteiks jai šiek tiek unikalumo.

Verta paminėti ir spalvas: nors esame įpratę, jog vonios kriauklės yra klasikinės baltos spalvos, PAA siūlo pamiršti šiuos standartus ir išbandyti visišką priešingybę – juodus praustuvus. Toks sprendimas padės plėtoti ištaigingą aplinką ir tuo pačiu puikiai derės prie šiuo metu ypatingai populiarių tamsaus vonios kambario interjero idėjų – jei vadovaujatės tendencijomis, apie tokį variantą iš tiesų verta pagalvoti.

Individuali gamyba

Dar daugiau spalvinių variantų galėsite išbandyti tuomet, jei nuspręsite gamintis praustuvą individualiai – PAA gamintojai taip pat suteikia tokią galimybę. Jei nepavyksta rasti tinkamo varianto parduodamų kriauklių asortimente, turite nestandartinę idėją ar tiesiog norite originalesnio sprendimo, galite rinktis individualiai gaminamą kriauklės modelį. Tuomet galėsite pasirinkti ne tik praustuvo spalvą! Individualiai rinksitės ir jo matmenis, dubens vietą (priklausomai nuo modelio, jis gali būti kairėje, dešinėje pusėje arba centre) bei papildomus priedus, tokius kaip briauna prie sienos ar praustuvo laikikliai. Visi šie pasirinkimai užtikrins, jog naujoji vonios kriauklė maksimaliai pateisins poreikius ir idealiai tiks būtent Jūsų vonios kambariui.

Nesvarbu, ar ieškote unikalios išvaizdos, netradicinių montavimo būdų ar individualiai pagamintos kriauklės, tarp PAA praustuvų lengvai rasite sau tinkamiausią variantą. Dar daugiau nestandartinių idėjų rasite Arsan.lt parduotuvės asortimente.