WC komplektai – itin dažnas pirkėjų pasirinkimas tuomet, kai nusprendžiama įsigyti pakabinamą klozetą. Tokiame rinkinyje yra tiek pats unitazas, tiek jo montavimui reikalingos detalės, todėl perkant jį, pavyksta sutaupyti tiek laiko, tiek papildomų lėšų. Visgi, kaip ir bet kurios kitos prekės, taip ir pakabinamų unitazų komplektai tarpusavyje šiek tiek skiriasi, todėl prieš perkant pravartu žinoti kelis esminius aspektus.

Apsispręskite, koks unitazas Jums bus reikalingas

Pakabinamas tualetas šiame rinkinyje neabejotinai atlieka svarbiausią vaidmenį, tad jo pasirinkimui reikėtų skirti daugiausiai dėmesio. Paprasčiausia bus atsižvelgti į šiuos kriterijus:

Dydis. Atidžiau panagrinėję šiuos gaminius, pastebėsite, kad skiriasi jų matmenys ir tam tikri dizaino sprendimai, galintys turėti įtakos bendrai vonios kambario išvaizdai. Siekiantiems maksimalaus komforto, vertėtų atsižvelgti ir į klozetų puodo formą. Su patogumu dažniausiai siejama pailga forma, kuri taip pat reikalauja ir kelių papildomų centimetrų – jei erdvę taupote, galite rinktis sutrumpintą variantą, kuris taip pat bus patogus, tačiau užims mažiau vietos. Mažiausiai erdvės prireiks standartine laikomai apvaliai formai, kuri rečiausiai siejama su ypatingu komfortu – visgi, derėtų nepamiršti, jog tai iš dalies yra įpročio klausimas.

Gamintojas. Patikimas gamintojas leis neabejoti, jog pakabinamo tualeto komplektas patikimai tarnaus ilgą laikotarpį, todėl pirmenybę reikėtų teikti Jums pažįstamiems, tarptautinį pripažinimą pelniusiems prekiniams ženklams. Besispecializuodamos santechnikos srityje, tokios kompanijos puikiai išanalizavo vartotojų poreikius – labai didelė tikimybė, jog pasirinktas gaminys Jūsų neapvils.

Papildomos galimybės. Šiais laikais unitazai gali nustebinti ir papildomais privalumais. Pavyzdžiui, kai kurie iš jų turi paprastesnį ir efektyvesnį valymą užtikrinančius atvirus apiplovimo lankus, tuo tarpu kitų komplektacijose yra komfortą garantuojantys lėtai nusileidžiantys klozeto dangčiai. Tokių ypatybių galima atrasti ir daugiau – jei ieškote paties geriausio varianto, būtinai palyginkite kelis patikusius modelius tarpusavyje.

Atkreipkite dėmesį į komplektaciją ir detalių kiekį

Kiekvienas WC komplektas gali būti sudarytas iš šiek tiek skirtingų detalių – priimdami sprendimą, turėtumėte palyginti ir jų kiekį, ir funkcionalumą. Be unitazo, rinkiniuose dažniausiai būna šie gaminiai:

Potinkinis rėmas. Tai viena svarbiausių klozeto montavimo detalių, todėl ją rasite visuose rinkiniuose. Šiuo atveju svarbiausia atsižvelgti į tvarumą ir pirmenybę teikti aukštai kokybei.

Vandens nuleidimo mygtukas. Taip pat labai dažnai visuose rinkiniuose sutinkama detalė, kurią beveik visuomet renkamės pagal išvaizdą – šiuo atveju tikrai yra iš ko pasirinkti. Kadangi dabar rinkoje dominuoja dvigubą vandens mechanizmą turintys ir dėl to vandens sąnaudas taupyti padedantys unitazai, ir mygtukai tokiuose rinkiniuose būna dvigubi.

Laikikliai. Tvirtinimo elementai ir laikikliai užtikrina sklandžius ir efektyvius montavimo darbus – jei jie bus komplekte, Jums nereikės rūpintis jokiomis papildomomis detalėmis.

Tarpinė. Ši detalė atsakinga už tai, jog skysčiai sklandžiai įbėgtų į tualetą ir taip pat sklandžiai iš jo išbėgtų, išvengiant bet kokios kambario užliejimo rizikos. Kai kurie klozetų komplektai turi garsą slopinančias tarpines – tuomet komforto vonios kambaryje būna dar daugiau.

Kvapų konteineris. Dar kitaip žinomas kaip WC muiliuko konteineris, šis gaminys yra ne kiekviename rinkinyje esantis, tačiau itin naudingas komplektų priedas, užtikrinantis malonesnius kvapus ir aukštesnio lygio higieną vonios kambaryje.

Atkreipę dėmesį į gaminių komplektaciją, tam tikras detalių ypatybes ir apsisprendę dėl tinkamiausio unitazo, nesunkiai nuspręsite, kuris pakabinamo WC komplektas Jūsų namams tiktų geriausiai. Daug dėmesio vertų pasiūlymų rasite Arsan.lt el. parduotuvėje – čia pakabinamų unitazų komplektus įsigysite gera kaina.